Jump to content
Dogomania

Spaniel w poscieli..;))))


@gnieszka

Recommended Posts

Moj Fioduś często śpi sobie na lozku. Jednak to zależy bo czasami bywa, że nawet nie chce na nie wejść (to zazwyczaj jak jest rozbrykany, i jak juz nikt sie z nim nie bawi to sie rozciaga tylny lapy jak zaba i spi) xd
Jak jestem z nim w salonie i ogladam tv to zawsze wskakuje na drugi wypoczynek i słodko śpi. xd Moze dodam fotki w jego galerii xd

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Moj Spanielek tez spi zemną.Jak widzi że ścielę łużeczko to zaczyna sie cieszyc a potem tylko hip i juz leży w mięciutkiej pościeli :) Jak spi to zawsze :Pma główke na mojej poduszce i często mnie budzi chrapaniem :) oczywiście mi to nie przeszkadza:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Co jak co, ale teoria dominacji pojmowana w ten sposób do mnie nie przemawia. :eviltong: Tak samo jak to, że pies ma jeść po nas, albo przechodzić drugi w drzwiach. To trochę śmieszne, gdzieś był wątek na ten temat. ;)[/quote]

hej! zgadzam sie w 100%.Dlamnie też jest to śmieszne.Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sandrulka']Moj Spanielek tez spi zemną.Jak widzi że ścielę łużeczko to zaczyna sie cieszyc a potem tylko hip i juz leży w mięciutkiej pościeli :) Jak spi to zawsze :Pma główke na mojej poduszce i często mnie budzi chrapaniem :) oczywiście mi to nie przeszkadza:)[/QUOTE]

Skąd ja to znam :diabloti: moja Lusi robi identycznie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Lunaa.']Moja Luna też ubóstwia łóżko. Tylko problem w tym że w nocy
często się budzi i zaczyna mnie gryźć. Nie wspominając
o tym że zdarza jej się prawie że zwalać mnie z łóżka. xD[/quote]


mnie liże po uchu:) a co do kołdry to ściąga ją z łużka i muszę ponią sięgać.Niewiem oco mu chodzi:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mój Rino wprost ubóstwia poduszki ;)

Ostatnio wlazł mi do łóżka (wcześniej odczekał trochę, aż zasnę - żebym go nie zepchnęła) i położył się na... mojej głowie :diabloti: Łepek na mojej szyi, kuperek na poduszce, łapki na mojej twarzy :cool1: Potem zauważył, że nie śpię i poszedł ułożyć się w nogi. Generalnie wie, że nie pozwalam mu kłaść się na poduszkach (o swojej głowie nie wspomnę :diabloti: ) i kładzie się tam jak już śpię :cool3:

I co rano budzi mnie liżąc po nosie, albo go gryząc - no bo jak to możliwe, że pańcia śpi, skoro on już wstał? :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Fiona kocha spać w łóżku ;-).
Jej legowisko to miejsce na zabawki, kocyk i ewentualnie drzemkę w ciągu dnia. Ale w nocy suczy z łóżka nie wygonisz ;-). Ba, kładzie się spać jeszcze przed tatą, rozwala się na poduszce obok mamy (w poprzek, bo jakże inaczej), a tato musi się jakoś ewentualnie dopasować. Fiona bardzo lubi chrapać w nocy, obrywa głównie tato. Kiedy rodzice wstają rano, czarna wbija się do mnie do łóżka... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...