Jump to content
Dogomania

Fifa-terierek walijski w schronisku! ma dom!


Marta697

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Miejmy nadzieję że to dobry znak. Ale jeśli Fifa nadal w schronisku trzeba dalej szukać domu.
Teraz będę musiała jedno z ogłoszeń, które umieściłam przedłużyć. Myślę też czy nie zmienić kontaktu. Dodałam jedynie numer telefonu do schroniska. A może łatwiej byłoby gdyby podać np. twój numer Marta.
Nie wiem jak jest w schronisku, ale zdaję sobie sprawę że jest sporo psów i ktoś kto byłby chętny mógłby akurat nie dostać wyczerpującej informacji o piesku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kofaniutka87']
Myślę też czy nie zmienić kontaktu. Dodałam jedynie numer telefonu do schroniska. A może łatwiej byłoby gdyby podać np. twój numer Marta.
Nie wiem jak jest w schronisku, ale zdaję sobie sprawę że jest sporo psów i ktoś kto byłby chętny mógłby akurat nie dostać wyczerpującej informacji o piesku.[/quote]
To Ty nie podałaś do mnie numeru???:placz: Do schroniska lepiej nie podawać bo tak jak piszesz przy takiej liczbie psów oni nie są w stanie zapamiętać , która to Fifa a który np. Azor. Niektórych ,,rezydentów'' pamiętają ale to już z długoletnim ,,stażem'':evil_lol:
Dobrze by było jak najszybciej zmienić:multi:Bo domek dla Fify może jej przelecieć koło noska:lol:

Mój numer 697 128 399

Niestety czy jest Fifa będę wiedzieć dopiero w piątek albo sobotę :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta697']Fify nie ma na stronie głównej schroniska dla zwierząt :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Mam nadzieje że znalazła domek. Oby nie najgorsze:angryy:
Zaraz zwariuje:shake:a w weekend bede dopiero coś wiedzieć:-(
Mam nadzieje że szybko czas minie...[/quote]

Pewnie znalazła dom...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie odebrałam e-maila od pewnej pani , która chciałaby zaadoptować Fifkę . Także jakby Fifka była jeszcze w schronisku to ma zapewniony domek tylko transport trzeba załatwić :) a jak już poszła do domku to super ! Może ta pani zechce innego psiaczka-zobaczymy 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']W rzeszowskim schronisku jest taki piesek, czy to może być terier?

[URL]http://www.rsoz.superhost.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=106&Itemid=42[/URL][/quote]

Wygląda na teriera irlandzkiego.

Wstaw go na na "terierki' wejście z aktywacją.
Psiak ma wątek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kofaniutka87']Co z Fifunią :shake:. Czekamy na dobre wieści.


Co się stało z Koczo???????? Został uśpiony, czemu???!! :placz:Nie mogę znaleźć jego wątku, a kilka dni nie miałam netu.[/quote]

Ja tez czekam na wiesci o Fifie, kończy sie allegro, ale nie tylko dlatego czekam...

Wątek Koczo :-(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=84031&highlight=Koczo[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaTerierka']Wygląda na teriera irlandzkiego.

Wstaw go na na "terierki' wejście z aktywacją.
Psiak ma wątek?[/quote]

Nie ma wątku :shake:, jeśli możesz go wstawić na "terierki" to bardzo proszę, ja nie mam bladego pojęcia gdzie to jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...