Jump to content
Dogomania

KENTUCKY JACK z Grabskiego


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kati']jak szybko zleciało te pół roku. nie tak dawno Księciunio był taka malutką kluseczką, a teraz już tak pięknie wyrósł :loveu:[/quote]

ojj nawet nie wiesz Kati jak szybko , pamiętam taka kruszynkę przywiozłam gdzie sikała gdzie popadanie a w wczoraj pobudkę o 4.14 w nocy miałam :evil_lol::mad: na siku na polko :razz::razz:

taka mala kruszynka spala sobie spokojnie na podusi a teraz pół łózka zajmuje:crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']Dobry Kochana:loveu::loveu:

u nas nie dobry

Kentaki dzis rozwalił:mad: swoja ringówke, w niedziele wystawa:-( i nie mamy jak sie pokazać :placz:


Kaloryferki nadal zimne[/quote]
[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];)pewno Księciunio chce nową ringówkę ......
nie mów że u was nadal nie grzeją .....ja mam w domku ciepełko , aż się nie chce wychodzić
Trzymam :kciuki: za wystawe ;)
[/B][/I][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];)pewno Księciunio chce nową ringówkę ......
nie mów że u was nadal nie grzeją .....ja mam w domku ciepełko , aż się nie chce wychodzić
Trzymam :kciuki: za wystawe ;)
[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]


ja mu dam nowa ringówke :mad::mad:na Słowacji dostał i limit sie wyczerpał na ten kwartał

u nas dalej kaloryferki zimne , na dodatek deszcz pada i nie zapowiada sie na słonko

a jutro wystawa i będziemy w błocie biegać :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']ja mu dam nowa ringówke :mad::mad:na Słowacji dostał i limit sie wyczerpał na ten kwartał

u nas dalej kaloryferki zimne , na dodatek deszcz pada i nie zapowiada sie na słonko

a jutro wystawa i będziemy w błocie biegać :placz::placz::placz:[/quote]
[COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];)może da się zepsutą naprawić ....
buuuu no to niefajnie z wystawa na błotku ...oby tylko nie padało :razz:
[/B][/I][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']ja mu dam nowa ringówke :mad::mad:na Słowacji dostał i limit sie wyczerpał na ten kwartał

u nas dalej kaloryferki zimne , na dodatek deszcz pada i nie zapowiada sie na słonko

a jutro wystawa i będziemy w błocie biegać :placz::placz::placz:[/quote]

No pańcia, jak możesz, widocznie mu ta do gustu nie przypadła.... :eviltong:

U nas też zimne, w tamtym roku to już u wszystkich było cieplutko, a o nas zapomieli :placz:

Może jeszcze się rozpogodzi ;) Słonce powoli wychodzi, tyle że ten wiatr brrr :roll: Trzymamy kciuki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B];)może da się zepsutą naprawić ....
buuuu no to niefajnie z wystawa na błotku ...oby tylko nie padało :razz:
[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]

nie da sie naprawić probowałam :placz::placz::placz::placz:


lecę pod prysznic sie ogrzać no i maraton po sklepach za ringówka :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']nie da sie naprawić probowałam :placz::placz::placz::placz:


lecę pod prysznic sie ogrzać no i maraton po sklepach za ringówka :mad:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:a jednak będzie nowa ;)
to wpadnij po drodze na herbatke :p
[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']A ja gratuluję serdecznie osągnięć na przemyskiej wystawie :loveu:[/quote]

Dziekujemy:cool3:

[quote name='Kati']Gratulacje. Księciunio musiał się rewelacyjnie prezentować.[/quote]


oj tam obrazu rewelacyjnie, szalu nie było:evil_lol::evil_lol:

No to sie pochwalimy

Kentaki lok .1 BIS szczeniąt lok.3:multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...