Jump to content
Dogomania

KENTUCKY JACK z Grabskiego


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

Super, że Kentakuś zdrowieje :loveu: U nas też dziś był ostatni zastrzyk :lol:
Ale żeby Hillsem pogardzić... :shake: Musisz mu zacząć gotować, jak ja Megi, mięsko mielone, ryż, marcheweczka, i to dodać do karmy, będzie smakowało :razz: Megi wcina aż jej się uszy trzęsą :razz:

A z kotami wygramy! :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cambel&Megi']Super, że Kentakuś zdrowieje :loveu: U nas też dziś był ostatni zastrzyk :lol:
Ale żeby Hillsem pogardzić... :shake: Musisz mu zacząć gotować, jak ja Megi, mięsko mielone, ryż, marcheweczka, i to dodać do karmy, będzie smakowało :razz: Megi wcina aż jej się uszy trzęsą :razz:

A z kotami wygramy! :multi:[/quote]


no ale ja wlasnie dlatego kupilam Hillsa zeby nie dosmaczac bo mnie juz szlak bierze :mad::mad:stac przy misce i prosci o zjedzenia kuleczki:placz:

mam nadzieje ze z kotami wygramy



GLOSOWAC LUDZIE



[COLOR=Red][SIZE=5][FONT=Arial Black]wystarczy wejsc, zalogować sie i oddać glos na
Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych AST[/FONT][/SIZE][/COLOR]

[U][url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=5894[/url][/U]

to nic nie kosztuje Twoj glos moze pomoc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']
no ale ja wlasnie dlatego kupilam Hillsa zeby nie dosmaczac bo mnie juz szlak bierze :mad::mad:stac przy misce i prosci o zjedzenia kuleczki:placz:[/quote]

Innym wyjściem moze być stanowienie konkurencji :evil_lol: Tego już próbowałam i pomagało, po prostu bawisz się tą karmą, jak chce Ci zabrać, to mu nie dajesz, prowokujesz, żeby zabrał, uciekł i zjadł :evil_lol: Albo możesz jeszcze drugiego psa kupić, jak będzie konkurencja to może zje :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Innym wyjściem moze być stanowienie konkurencji :evil_lol: Tego już próbowałam i pomagało, po prostu bawisz się tą karmą, jak chce Ci zabrać, to mu nie dajesz, prowokujesz, żeby zabrał, uciekł i zjadł :evil_lol: Albo możesz jeszcze drugiego psa kupić, jak będzie konkurencja to może zje :razz:[/quote]


Konkurencja nie dziala sprawdzałam albo dziala na 7 kulek i basta:-(
..kupic drugiego psa...hmmm pomysle.. ale chyba:placz::placz: wtedy narzeczonego:placz::placz::-( strace:placz::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka']Hej iwona zabieraj miche ! Ja zabierałam i Pies niejadl prawie dwa dni a teraz wcina az sie uzy trzęsą, bo wie ze miche moge mu zabrac i je. Jak mi znow niechce zjadac, to 15 min i miche zabieram. nietsoi caly dzien..

Noi Megulce hej :multi:[/quote]

Kentakuś juz przez to rzechodził 3 dni nie jadl ja juz zeberka liczylam i zmieklam:placz::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']Jak sie czuje mój ulubiony bullowaty ?:loveu:[/quote]


milo nam :loveu::loveu::loveu:

czuje sie dobrze tzn juz nie kaszle ale antybiotyk 5 dni jeszcze w tableteczkach musi jeść:razz: nie che jesc Hillsa:mad::mad:

ps. kto chce mam do sprzedania psa niejadka:mad:dorzucam worek Hillsa, nowa obroże , legowisko :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona1984']
ps. kto chce mam do sprzedania psa niejadka:mad:dorzucam worek Hillsa, nowa obroże , legowisko :evil_lol:[/quote]


Ja chcę :razz::razz::evil_lol: Tylko myslisz, że pójdzie ze mną? :evil_lol:

[quote name='Iwona1984'] czuje sie dobrze tzn juz nie kaszle ale antybiotyk 5 dni jeszcze w tableteczkach musi jeść:razz: nie che jesc Hillsa:mad::mad:[/quote]

To super, że Księciunio lepiej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...