Jump to content
Dogomania

Gryfonik + OFF


oktawia6

Recommended Posts

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='oktawia6']a to ten Debreczyn-[B][SIZE="4"]skąd mam znac jakąs wiochę na Węgrzech?[/SIZE][/B]:mad: jakbyś napisał sam Debreczyn to bym już załapała-choc tylko po tym co pisałeś

a jaki Ty możesz miec materiał Piotrek....:evil_lol: co zamiast Goryli-aż się boję:eviltong:
Goryle muszą byc bezwzględnie![/QUOTE]

nooo, wstydź się Warszawianko

Link to comment
Share on other sites

na chwilę pod blok muszę wyskczyc s Sikorią, potem na zmianę z resztą;) potem wracam
dopiero Twój post zauważyłam-bicie to bicie bezlitośnie! bez litości!!!
a masz![IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/Biczowanie.gif[/IMG]jakbyś powiedział, że się zgadzasz to co innego a tak cięgi na szybko!!!

Link to comment
Share on other sites

Huleczka czekała na mnie w domu :lol: więc jest szczęśliwa, że reszta stada ponownie się przyłączyła :evil_lol:
na razie wystawia się tylka Zadra :eviltong: Hulka ma szczęśliwe dzieciństwo :multi:
ale kiedyś znienacka wkroczymy na światowe dogshow sceny - zachwyt i podziw będzie unosił się nad zjednoczoną europą :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

frajeras-banderas-nie wiem:evil_lol: :boom:
ja mam inny gust-poproszę moje Goryle-przez duże G!:mad: :B-fly: ramka w kształce serca już czeka:loveu: -masz przecież pierwszą wersję/koncepcję-foty-wysłałam Ci leżące Goryle i moą fotkę z Grysiem:mad: ale jak wykasowałeś to nie ma problemu! zaraz ponownie Ci remind:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...