Jump to content
Dogomania

Galeria Dogomaniakow


mrowka

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Izabela124.']Ostania fotka wymiata :)[/quote]

[quote name='Iza13']Matusz ta [URL]http://img120.imageshack.us/img120/4705/img9056dw0.jpg[/URL]
fotka jest cudowna :loveu:;)
Strasznie mi sie podoba :loveu:

[/quote]

[quote name='Mysia_']Matusz, bardzo ładne fotki :cool3:
[/quote]

dzięki dziewczyny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XXL']podsumowanie tych lat ?
zdobylem pozwolenie na bron krotka Agga tak tak swir a moze strzelac

[url]http://img81.imageshack.us/img81/1804/dsc02004qg4.jpg[/url]
[/quote]

[B][COLOR="DarkGreen"]No no ja sie nie zgadzam na tą broń:mad:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

na stojąco? :cool3: Hehe, mi zawsze głowa spada i się budzę, jak byłam mała (w sumie to dalej jestem:lol:) i chodziłam do Kościoła to tak zawsze miałam:evil_lol:
Kiedyś mi kumpela zrobiła sesje zdięciową jak śpię, czyli najbardziej skulony człowiek świata :lol:

Link to comment
Share on other sites

ja jak bylem maly to zasnalem pod jakims iglakiem kolo domu i wszyscy mnie szukali pol dnia z przerazeniem. w kosciele tez zawsze spalem :lol: - do dzisiaj mi zostalo i jak nie moge zasnac to wlaczam RM :lol: w pracy rzadko mi sie zdarza, ale tylko dlatego, ze nie moge :P no i czesto sie budze z glowa na ziemi a nogami na lozku ;) ogolnie jestem fenomenem w tej dziedzinie :P

Link to comment
Share on other sites

Ooo widzę że ty często o higienę dbasz :D u mnie oszczędność wody więc się tylko 2 razy do roku (na święta) kąpiemy, a żeby nie marnować wody to nalewamy do wanny i jeden po drugim wchodzi, Moli ma oczywiście pierwszeństwo :evil_lol::evil_lol:

Trzeba było zainwestować w japonki :D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][B][COLOR=DarkGreen]No no ja sie nie zgadzam na tą broń:mad:[/COLOR][/B][/quote]
MAMO MAMO MAMO :) ale to tylko na niegrzecznych bandziorow ;) do dziurawienia kolan urzywam wiertarki haha
[quote name='evaxon']uchhhh uwielbiam spijac cukier z twoich ust...hahahaha[/quote]

Ja to wiem ;) przeciesz tak powino byc nie ? :) ale tak z was dwojga (ty i tigra) wole tigre hahah:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Ooo widzę że ty często o higienę dbasz :D u mnie oszczędność wody więc się tylko 2 razy do roku (na święta) kąpiemy, a żeby nie marnować wody to nalewamy do wanny i jeden po drugim wchodzi, Moli ma oczywiście pierwszeństwo :evil_lol::evil_lol:

Trzeba było zainwestować w japonki :D:D[/quote]
:D nie no... ja nie moge cie czytac bo pozniej mnie brzuch boli i mam zryty beret :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...