Jump to content
Dogomania

zapłodnienie?


konklaw

Recommended Posts

Witajcie, najprostsze pytania są zwykle najtrudniejsze. Moja suczka własnie staje się kobietą i ma pierwszą cieczke, dziś przylapalem ja na romansach z dwoma kundelkami. Moje pytanie dotyczy tego jak poznac czy rzeczywiscie ja dopadly czy byly to tylko "wstepne" igraszki? Czy zeby doszlo do zaplodnienia pies musi wsunac pracie do pochwy? dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

Ktory to dzien cieczki?

Oczywiscie by doszlo do zaplodnienia pracie musi znalesc sie w pochwie.

W czasie calego trwania cieczki ok 3 tygodni suka MUSI byc non sttop pilnowana, spacery tylko na smyczy. Nie wolno puszczacz jej luzem do psow.

Jesli nie planujesz rozmnazania suki proponuje ja wysterylizowac. Wysterylizowana suka nie ma cieczek i problem z glowy.

Link to comment
Share on other sites

to jej pierwsza cieczka, krwawienie trwa 6 dni, martwie sie bo dostaly sie do niej 2 kundelkimoglo to trwac jakies 15-20 min jeden z nich probowal sie "wcelowac" wiec nie wiem co teaz robic, czy jest kaies prawdopodobienstwo ze zostala pokryta?

Link to comment
Share on other sites

konklaw: moja suczka nie ma i nie miala jeszcze cieczki i jeszcze przez jakis czas nie bedzie miala mimo to jeden pies codziennie probuje ja kryc a zaczelo sie to u niego wraz z poczatkiem wiosny i tylko u niego :)

w twoim przypadku no to jezeli on tak dlugo probowal ja kryc to znaczy,ze go niedopuszczala i wtedy jasne jest ze nie byla gotowa do krycia, no chyba,ze nie widziales jej przez te 20minut i moze jeden juz ja kryl a drugi sie zabierali suka byla chetna .. to radze wybrac sie do weterynarza

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...