Jump to content
Dogomania

Petit Basset Griffon Vendeen


*Iza*

Recommended Posts

[quote name='Grandziara']Paulinko, mam nadzieję, że dziś Janusz wysłał Ci zdjęcia wreszcie!
Powiem, że Best Babcia jest w doskonałej formie i naprawdę szkoda, że to juz tyle latek minęło. Mizianko dla Naszej Babusi:multi:[/quote]
Dziekuje bardzo w imieniu babci :cool3:, ja tez zaluje :-( ze juz wiecej nie bedzie Jessikowych dzieci.....
A fotke narazie mam jedna :p
Czekam na plytke
[IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2969/dscf4398.jpg[/IMG]

A tu link do portalu gdzie prezentowani sa polscy zwyc swiata
[FONT=Arial][SIZE=2][URL="http://www.podajlape.pl/aktualnosci/153/POLSCY-ZWYCIEZCY-SWIATA-Bratyslawa-2009-POZNAJ-NAJPIEKNIEJSZ*****-Z-NASZEGO-KRAJU-czesc-2.php"]www.podajlape.pl/aktualnosci/153/POLSCY-ZWYCIEZCY-SWIATA-Bratyslawa-2009-POZNAJ-NAJPIEKNIEJSZ*****-Z-NASZEGO-KRAJU-czesc-2.php[/URL] :multi::multi:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Leni, a pogonić Cię stąd? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mało masz tych kudłaczy? :razz:[/quote]

W planach jest więcej :lol::lol: Grandzik mi się od dawna marzy, ale chyba jednak do bloku jest za duży. A widzieliście maluchy w hodowli Rewelacja z Galicji? nazwa adekwatna - maluchy bombowe :p

Link to comment
Share on other sites

Podoba mi się taka idea jak w niemieckim klubie petitów i grandów - może my też moglibyśmy się jakoś zorganizować np raz na kwartał spotykać na "spaziergangen" :p Zobaczcie jak fajnie wygląda taka sporsza grupa bassetów na spacerku :lol:

Co myślicie?

[LEFT][FONT=Verdana, Sans-Serif][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Spaziergang im Raum Dortmund
[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2]Der nächste Hundespaziergang findet wahrscheinlich am [B]Sonntag, den 22. November 2009 in Dortmund [/B]statt. [/SIZE][SIZE=2]Treffpunkt ist jeweils um 14.00 Uhr auf dem Parkplatz der Gaststätte Overkamp in Dortmund-Höchsten, Wittbräuker Str. / Am Ellberg. [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana, Sans-Serif][SIZE=2]Wir gehen eine knappe Stunde spazieren und kehren anschließend in der Gaststätte zu Kaffee und Kuchen ein.
Ansprechpartner: Familie Wiegand, Tel. 02304-40104. [/SIZE][/FONT][/LEFT]

[IMG]http://www.cbgvev.de/garbage/4/42106/2795782.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ups... sorka za pomyłkę, to zdjęcie z klubówki bassetów w Krakowie, oczywiście za Czarusiem jest Pedro i Pablo:lol:
Leni... nie ma sprawy, jak będzie pierwszy miot Grandzików to zapraszamy:evil_lol:
U nas też kiedyś pojawi się petit, narazie jednak pierszeństwo ma malutka grandowa dziewuszka:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grandziara']Ups... sorka za pomyłkę, to zdjęcie z klubówki bassetów w Krakowie, oczywiście za Czarusiem jest Pedro i Pablo:lol:
Leni... nie ma sprawy, jak będzie pierwszy miot Grandzików to zapraszamy:evil_lol:
U nas też kiedyś pojawi się petit, narazie jednak pierszeństwo ma malutka grandowa dziewuszka:multi:[/QUOTE]

Tak mi pychole wyglądały znajomo jakoś :lol:
A powiedz czy są jakieś różnice w charakterze między petitkami i grandami? czy tylko wielkość?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajny pomysł... uwielbiam takie spotkania:loveu: Tylko myslę, że nadchodząca zima nie sprzyja orgnizacji takiego spotkania. Oby do wiosny...

racja, róznice pomiędzy petitem a grandem to nie tylko wielkość, grandy są bardziej nieufne do obcych, najpierw muszą poznać... pilnuje posesji i każda zmiana w otoczeniu jest sygnalizowana. Indywidualista podobnie jak petit ale troche większy miziak. Uparty, mający zawsze swoje zdanie na różne tematy, choć potrafi byc posłuszny. Pewnie znajdą sie jeszcze inne różnice ale narazie takie są moje obserwacje. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grandziara']Ups... sorka za pomyłkę, to zdjęcie z klubówki bassetów w Krakowie, oczywiście za Czarusiem jest Pedro i Pablo:lol:
Leni... nie ma sprawy, jak będzie pierwszy miot Grandzików to zapraszamy:evil_lol:
U nas też kiedyś pojawi się petit, narazie jednak pierszeństwo ma malutka grandowa dziewuszka:multi:[/QUOTE]

Zdradzasz petitki? :razz: Nie mogę się napatrzyć na Czarusia :p

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Zdradzasz petitki? :razz: Nie mogę się napatrzyć na Czarusia :p [/QUOTE]
Leni, moją jedyną petitkową miłością był Baronek, gdy nagle zabrakło go nie chciałam nastepnego petita by ciągle nie porównywać, bo dla mnie Baron był wyjatkowy. Jednak ze względu na to, iż jestem miłośniczką petitów, wzięliśmy "trochę większego petita" czyli granda. ;)
Tu nie powinnam już ich porównywac bo przecież to odrębna rasa.
Wiesz... to już minął rok od odejścia naszego Pychola Kochanego:-( cały rok... czas wcale nie koi bólu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grandziara']Leni, moją jedyną petitkową miłością był Baronek, gdy nagle zabrakło go nie chciałam nastepnego petita by ciągle nie porównywać, bo dla mnie Baron był wyjatkowy. Jednak ze względu na to, iż jestem miłośniczką petitów, wzięliśmy "trochę większego petita" czyli granda. ;)
Tu nie powinnam już ich porównywac bo przecież to odrębna rasa.
Wiesz... to już minął rok od odejścia naszego Pychola Kochanego:-( cały rok... czas wcale nie koi bólu...[/QUOTE]

widzisz
A byla wtedy taaaka fajna suczka do wziecia:cool3: i byla by kolejna hodowla Petitkow:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grandziara']Leni, moją jedyną petitkową miłością był Baronek, gdy nagle zabrakło go nie chciałam nastepnego petita by ciągle nie porównywać, bo dla mnie Baron był wyjatkowy. Jednak ze względu na to, iż jestem miłośniczką petitów, wzięliśmy "trochę większego petita" czyli granda. ;)
Tu nie powinnam już ich porównywac bo przecież to odrębna rasa.
Wiesz... to już minął rok od odejścia naszego Pychola Kochanego:-( cały rok... czas wcale nie koi bólu...[/QUOTE]

Tak, rozumiem. Tak z moim rudzielcem - też nie mogę mieć jamnika póki co :-( I też minął cały rok, rok i 2 tygodnie :-(

Pascal ma nową zabawę - sam sobie ją wymyślił - zrzucanie kasztana z górki, siedzi i patrzy jak się turla, zbiega i znowu to samo. Na osiedlu mamy górkę, kasztan znaleziony, zabawa przednia, bo absorbuje petita przez dłuższy czas :roll:

Link to comment
Share on other sites

Oj Paulinko, gdybym wtedy miała choć jakąkolwiek wiadomość, że jest mała petitka do wzięcia, nie zastanawiałabym się ani chwili, dowiedziałam się zbyt późno. Widać tak miało być, będą zatem grandziki:evil_lol:

Przykro mi Leni z powodu Twojego Ukochanego Rudzielca:-( Dobrze, że masz Pascala, który daje Ci wiele radości. Zabawa z kasztanem przednia, ciekawe co jeszcze petit potrafi wymyśleć:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś rano wygladając przez okno :crazyeye: byłam zaskoczona bielą na wszystkim.
Oczywiście psiaki uradowane zaraz zaczęły się ganiać w śniegu i szaleć.;)
Z trudem dojechałam do pracy bo drogi zasypane:angryy:
Czaruś najchetniej spędzałby cale dnie na ogrodzie, pilnując przed domkiem a Ares leżąc kolo mnie przy kanapie (lub na niej):evil_lol:
Chyba role się odwróciły;)

Link to comment
Share on other sites

U nas pogoda jesienna, bez niespodzianek
A ja na rozgrzewke pokaze wam dwie fotki ze swiatowki. Reszta niebawem na mojej stronce
Grandziu- podziekuj mezowi :loveu:

[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/914/dscf4492e.jpg[/IMG]

I Porownanie o Naj Weterana Czyli pies i suka Weteran Zwyc Swiata.... Suczka to Jessika ;)

[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/983/dscf4490e.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...