Jump to content
Dogomania

Starachowice! Blondyna córka Ety pojechała do domu.


KamaG

Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jej od poczatku się nie podobało, że nie możecie polecieć za psami , ludźmi, gdzie chce i kiedy chce... Strasznie chciała wyjść z mieszkania itp.
Wyprowadzalismy ją na pasku, (bo nie było smyczy) i jednak wyprowdzanie dwóch dużych psów ze złamaną ręką nie została dobrze opanowane...
Pasek się zsunął i pobiegła za gromadą innych psów... Żadne wołanie nie pomogło:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aagaaciaa']Jej od poczatku się nie podobało, że nie możecie polecieć za psami , ludźmi, gdzie chce i kiedy chce... Strasznie chciała wyjść z mieszkania itp.
Wyprowadzalismy ją na pasku, (bo nie było smyczy) i jednak wyprowdzanie dwóch dużych psów ze złamaną ręką nie została dobrze opanowane...
Pasek się zsunął i pobiegła za gromadą innych psów... Żadne wołanie nie pomogło:([/quote]
Rozumiem, ze zniknęła na "Waszym" osiedlu ...


Łata po sterylce długo było "trachnięta" ale doszła do siebie i na razie jest ok

Link to comment
Share on other sites

a to fakt, krążę tam,tym bardziej oczy szeroko otwarte będę miała,a swoją drogą to już mi syn zwrócił uwagę że ludzi znajomych to nie zauważam tyko się rozglądam piętro niżej, co niektórzy mają mi za złe ale zawsze mogę powiedzieć że mam szkła w okularach źle wyregulowane

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrs.ka']a to fakt, krążę tam,tym bardziej oczy szeroko otwarte będę miała,a swoją drogą to już mi syn zwrócił uwagę że ludzi znajomych to nie zauważam tyko się rozglądam piętro niżej, co niektórzy mają mi za złe ale zawsze mogę powiedzieć że mam szkła w okularach źle wyregulowane[/quote]
No no Tylko proszę nie zganiać na moją firmę z tymi szkłami :eviltong:
A co do rozgladania sie piętro niżej - też tak mam, a i efekty dzisiaj namacalne tego rozgladania też :-(, ale to nie miejsce na opowieści .....

Co do Blondyny vel Łatki ........................................

POJECHAŁA DZISIAJ DO NOWEGO DOMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweetCyb:

Mieliśmy ją z Rajmundem zawieźć jutro, żebyśmy sami mogli się przekonać o warunkach oferowanych suczce (bo to firma, choć ludzie widać psiolubni ;) ), ale chwilę po wyjściu nowych opiekunów tej mocno ryżawej :cool3: Blondyny ....... musieliśmy zmienić plany ..... Ludzie na szczęście byli na tyle wyrozumiali, ze sami zaoferowali, ze wezmą suczkę, bo godzina o ktorej oferowaliśmy jej dowiezienie w dniu dzisiejszym nie bardzo Im pasowała :shake:

A było tak .....

Nie wiem, czy minęło nawet 5 minut, kiedy jeszcze staliśmy na ulicy po Ich wyjściu, żeby omówić kwestię wieczornego wożenia "podestów" na kojec dla trzech maluchów z matką wyrzuconych na torach, kiedy przyjechała załamana dziewczyna, która zaadoptowała Cekina kilka miesięcy temu .... ktoś jej dzisiaj podrzucił pod drzwi maleństwo w kartoniku .... Cekin nie chciał zaakceptować malutkiej ok. 6-7 tygodniowej suczki (jej tułów mieści się spokojnie na ręce)
A w kartoniku było troszkę siana ........ (skur.... :angryy::angryy::angryy:):placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamkam']To dobrze, że Blondyna pojechała do domku, a odnośnie tego zobaczenia miejsca to może przy okazji by fotki, do AFN? A tymczasem tytuł zmienię.[/quote]
Pojechała i .... uciekła dzisiaj w nocy podkopując się pod kojcem i pod ogrodzeniem .....
Ludzie dzisiaj zadzwonili rano z prośbą, że jakby wróciła, to żeby im dać znać ..... Szukają jej od rana.
Teraz szukać pojechała także BożenaG, a mrs.ka ma zaraz dołączyć .... Ja robię ogłoszenia..... Po pracy pojedziemy z Rajkiem je rozwieszać ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...