Jump to content
Dogomania

Starachowice! Blondyna córka Ety pojechała do domu.


KamaG

Recommended Posts

Blondyna ma ok 4 miesięcy i niespełnione marzenie własnego domu... To jedna ze szczeniaków Ety-suki ze skupu złomu. Miała chore oczko i to paradoksalnie być może uratowało jej życie... Jej rodzeństwo znikło ze skupu niewiadomo gdzie, Blondyna czeka na swój dom na tymczasie. To ona:
[IMG]http://img411.imageshack.us/img411/160/img1045msv0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img408.imageshack.us/img408/6932/img1052mqo5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img406.imageshack.us/img406/9301/img1072mqr3.jpg[/IMG]
będzie raczej większa...

[B]11.10.[/B]
[B]teraz suńka jest do kolana, może troszkę więcej ale jeszcze powinna urosnąć. Jest doskonałym stróżem, jest bardzo czujna, choć jeszcze troche zlękniona przy dotyku ręki ludzkiej, i ma bardzo dużo energii, potrzebuje się wybiegać. [/B]
[B]Aktualne fotki wstawiłam na końcu post #123[/B]
możesz i chcesz pomóc:
kontakt: Tel. 660 440 525 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='saga_86']Nikt nie szuka mega szczeniaka?[/QUOTE]

Ktoś szuka, ale przydałaby sie jeszcze siostra i mamusia do kompletu.
[B] Mam chętnego na dużą sukę z dwoma szczeniakami[/B]. Macie takich podopiecznych? Sprawa pilna. Pisałam smsa do Mai ale pewnie zajęta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sahara']Ktoś szuka, ale przydałaby sie jeszcze siostra i mamusia do kompletu.
[B]Mam chętnego na dużą sukę z dwoma szczeniakami[/B]. Macie takich podopiecznych? Sprawa pilna. Pisałam smsa do Mai ale pewnie zajęta.[/quote]
Byłam na spotkaniu i dopiero teraz odczytałam sms-a
Faktycznie Eta i dwa szczeniorki to byłby najlepszy skład ! Niedługo tam podjadę Może tym razem będę miała szczęście
Innych nie mamy takich w zestawieniu duża matka + 2 szczeniaki ...chyba że ....!Dam znac!

Link to comment
Share on other sites

przed czwartą było tam otwarte ale szłam z Luką i nie dałam rady tam zajrzeć bo jakiś onkowaty kawaler co wcześniej romansował z czarną niedużą suńką zainteresował się Luką. Ta nie była zadowolona i się odgryzała amantowi a że jeszcze ta suka czarna się nami zainteresowała niekoniecznie przyjaźnie to "wzięłyśmy nogi za pas". A najciekawsze, że ON był jak najbardziej "pański" i jakaś baba zaczęła go wołać ze skutkiem oczywiście żadnym jak już dobrze dał nam się we znaki i dopiero wtedy jak już byliśmy na tyle daleko żenie chciało mi się do niej wrócić i powiedzieć parę "miłych słów"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saga_86']Oj chyba muszę się wziąć teraz za ogłaszanie małej Blondi:roll: Mała Blondi już przestaje być taka mała. Ile ona ma 4 mies?[/quote]
Saga dzięki ! Chyba ma ok. 4 miesięcy ale ja zaczynam tego wszystkiego nie pamiętać :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...