Jump to content
Dogomania

Bielsko Biala lub Bytom


-Martyna-

Recommended Posts

Witam, 

Planuje przyjazd w lipcu z 12-letnia sunia.

Nie mam z nia szczegolnych problemow, ale z racji na jej wiek i podroz

czulabym sie spokojniejsza znajac ewentualnie rzetelnych weterynarzy w okolicach podanych w tytule.

Dziekuje bardzo za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o Bielsko-Białą - dokładnie tam weterynarza nie znam, ale dość niedaleko (niecałe 20 km) w Kętach (woj. małopolskie) znajduje się Lecznica Weterynaryjna Centrum Zdrowia Małych Zwierząt "MedicoVet", którą z czystym sumieniem mogę polecić. Leczyłam tam swojego psiaka, dopóki jeszcze był z nami. Spotkałam się tam z bardzo indywidualnym podejściem do całej sprawy, ceny również były moim zdaniem dość niskie (przy częstych wizytach już pod koniec żywotu mojego przyjaciela było to kilka razy w tyg, wtedy też za wizytę samą w sobie kasowana mnie mniej). Nie naciągają na niepotrzebne badania/leki, wszystko dokładnie tłumaczą, wskazali mi kilka "ścieżek" radzenia sobie z przypadłością Szarika. W moich oczach personel wykazał się pełnym profesjonalizmem przy przeprowadzaniu operacji na łapce mojego malucha, później opieka nad nim do końca dnia. Tak naprawdę to jedyna przychodnia, której ufam :) Nadal chodzę tam, ale już tylko z królikiem i kotami.

W razie czego odsyłam na ich fp na facebooku (prowadzony przez jednego z tamtejszych weterynarzy):

https://www.facebook.com/pages/Lecznica-Weterynaryjna-Centrum-Zdrowia-Ma%C5%82ych-Zwierz%C4%85t-MedicoVet-sc/177783242287619?fref=ts

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...