Jump to content
Dogomania

Atenka pojechała już do Niemiec!!!


betinka24

Recommended Posts

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='graszka']betinka a jak ona się dogaduje z innymi piesami? Napisz o niej wogóle coś więcej, czy zna komendy, jak reaguje na inne stworzenia /koty, kury itp./ jak chodzi na smyczy itd.[/quote]
[SIZE=3]Atena [FONT=Arial]na smyczy chodzi pieknie, w domu-bardzo grzeczna, ale pcha się na łożko:))[/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial]dobrze dogaduje się z innymi psami. z reszta zwierzat-nie wiadomo[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, oto jest pytanie.
Nie wiem, może "dobkowata Atenka bez nadziei na dom", albo "potrzebny chociaż tymczas, każdy dzień w schronisku to dramat", "Atenka-mix dobermana - krótko w azylu - czy pomożesz znaleźć jej dom?":shake:
No nie wiem, cuś mi weny brak.

Link to comment
Share on other sites

dobków do adopcji mamy w tej chwili (jak zreszta zawsze )ok 30-40, jakich chcecie z ogonem i uszami, bez ogona i bez uszu, bardziej dobermanowatych i mniej, za papierami i bez....i jeden dt w ktorym obecnie mieszka 12 dobermanów
jak wyadoptujemy 3 to następnego dnia dochodzi 5 nowych
ale udaje sie, wiec mozna...najbardziej dzieki pomocy niemieckiej organizacji dla dobków
czy Atenka ma allegro?nie widziałam jej pod hasłem"doberman"-a sama obecnie wystawiam 6 aukcji z dobkami do adopcji

Link to comment
Share on other sites

tzn jesli ma juz allegro to drugi raz nie mozna jej wystawic bo za to zamykaja konta uzytkownikom allegro, więc taka opcja odpada
chodziło mi o to ,ze jesli w allegro wpisze sie "doberman" to nie wyszukuje Atenki, więc nie wiem pod jakim hasłem jest wystawiona....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzodzo']dobków do adopcji mamy w tej chwili (jak zreszta zawsze )ok 30-40, jakich chcecie z ogonem i uszami, bez ogona i bez uszu, bardziej dobermanowatych i mniej, za papierami i bez....i jeden dt w ktorym obecnie mieszka 12 dobermanów
jak wyadoptujemy 3 to następnego dnia dochodzi 5 nowych
ale udaje sie, wiec mozna...najbardziej dzieki pomocy niemieckiej organizacji dla dobków
czy Atenka ma allegro?nie widziałam jej pod hasłem"doberman"-a sama obecnie wystawiam 6 aukcji z dobkami do adopcji[/quote]
Tak ma allegro o to link do jej aukcji [URL]http://www.allegro.pl/item228972182_dobermanka_atena_o_super_charakterze_szuka_domu.html[/URL]
A mozna prosic o jakies namiary do tej niemieckiej organizacji!!!

Link to comment
Share on other sites

betinka napisz do Kasi(nick-AisaK)-ona bezpośredno kontaktuje sie z niemcami,podsyłą im nasze psiaki, jeśli wyrażą zainteresowanie Atenką no to wtedy mozna działac dalej
dzieki nim wiele dobków ma nowe , wspaniałe domy:loveu:

a na allegro jest pod "dobermanka"dlatego jej nie wyszukuje, mozna w tytule dopisac-"doberman" wtedy jak ktos szuka to znajdzie łatwiej
ja sobie takiego myka opracowałam, pisze"doberman w poztrebie "albo cos takiego, wtedy jest więcej wejsc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...