Jump to content
Dogomania

Ares - znalazł sie. Jest w swoim domku


kasiaprodex

Recommended Posts

tydzien temu Ares znalazł dom poza Warszawa. Mial być psem na dworek. posesja ok 2000 m ogrodzona. Bieganie na działce caly czas bez zamykania w kojcu .Niestety okazalo sie że Ares przeskakuje przez siatke. Jutro Ares przyjeżdza do Warszawy aby trafić do schronu. Prosze kto ma wolny kojec najlepiej zadaszony albo ogrodzona dzialke z wysiegnikami ( nie wiem jak to sie fachowo nazywa) albo ogrodzoną dziłke nie siatka. Ares jest pieknym psem i napewno szybko znajdzie nowy dom (mieszkanko) jak go znowu zamknąc w schronie :placz: :placz: :placz:

[IMG]http://img103.imageshack.us/img103/4982/ares3gb5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img103.imageshack.us/img103/3196/ares5ge8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img103.imageshack.us/img103/4599/ares1uf0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napiszcie coś więcej o nim, ile ma lat? jaki charakter? czy jest agresywny? jak reaguje na inne psy?Wyślijcie pw do Anashar z tymi informacjami a on umieści psa na stronie Owczarek Niemiecki w Potrzebie.Wpiszcie również te informację tu na wątku i z kim się kontaktować w sprawach domku.Jeśli dacie mi pozwolenie na kopiowanie fotek to umieszczę go na forum owczarka.pl mogę też zrobić allegro jeśli chcecie.Pozdrawiam Krzysiek.

Link to comment
Share on other sites

allegro juz jest i tylko allegro.Jak masz mozliwośc jeszcze gdzieś umieścic to bardzo chetnie. Ares w schronisku przebywal w boksie razem z sunia.
Nie byl agresywny do ludzi a nawet do obcych to sie przymilał. Tak poinformowala mnie osoba u której teraz jest. Kontakt do ziuty albo do mnie.

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Śliczny :loveu:
Może trzeba go wykastrować to nie będą go interesowały zapachy za którymi prawdopodobnie wyskakiwał i uciekał.
Najlepsze dla niego byłoby chyba mieszkanie w bloku i spacery na smyczy.
Chciałabym zaadoptować onka ale skoro on wyskakuje to odpada, ponieważ u mnie są niskie płoty i nie miałby najmniejszego problemu z ucieczkami a mieszkam blisko ruchliwej ulicy więc i niebezpieczmie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Peter Beny']Skoczny ten Ares , niestety nie mogę pomoc z DT , ale popytam ;)[/quote]

Oj skoczny, skoczny........i w ogóle się nie spodziewałyśmy, że tak będzie :shake:
wtedy byśmy mu szukały domku w bloku....a teraz tylko problem bo nie chcemy, żeby Aresik wrócił znowu do schroniska :shake: :shake:........a czas nas niestety bardzo goni :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...