Jump to content
Dogomania

Happy Amman Kuzum


kaska0304

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

oj fajny fajny  cukiereczek :D

bylismy z psiutą u weta  zeskrobin nie podbrał bo młodej ogasło bo posmarowałam wczoraj clotrimazolum steryd wet nie chce narazie faszerowac jej, 2 x dziennie wapno i wit C i pojutrze do niego znowu zeby obejrzal ją i elminujemy z pokarmu pałke z masarni  sama sucha i moze kosci wołowe lub wiepszowe i obserwujemy i nic wiecej jej nie dawac narazie moze tez cos ja uczuliło po niedzielnym spacerze 

Link to comment
Share on other sites

zmagaliśmy sie z uczuleniem Happy okazło sie to co mysilałam uczuliła ja pałka z masarni wykluczyliśmy ja  i wraco do normy goi się wszystko :D
 
Hau hau podwórko jest moje 
6rleuw.jpg
 
 
 
5exqa8.jpg
 
no to panny za łopatki się bierzcie i sprzatajcie po sobie ogródek!!!
2vl6ru0.jpg
 
tyle że posłuchały i maja to głeboko w poważaniu :D
2hnmd6t.jpg
Link to comment
Share on other sites

Wróciłyśmy ze spaceru masakra jakich mam sąsiadów 'wieśniaków'..

-o jaki ładny co to za pies?

-amstaff

(poszła)

 

-ooo co to za rasa?

-amstaff 

-mały to ładny

........

 

-jaka rasa?

-amstaff

-o matko to te agresywne.. pogłaszcze bo jeszcze gryżć nie umie..

...............

 

-co to za rasa? pięknyyyyy

-asmtaff

-o boże to te obronnee psy??

- obronny może być każdy, jak się wychowa tak się ma

- nieee ! one maja to w genach..

 

Nie wiem co ja mam odpowiadać, niedługo każdy będzie nas mijał.. a Shila tak lubi psy i ludzi.. jakie nasze społeczeństwo jest zacofane.. 

Sorry za spam ale się wyładowałam troche..

Link to comment
Share on other sites

Hehe gnatka mamlala
Gdzies na innym forum czytalam dziewczyna jadąc z 4 miesięcznym astem w autobusie 2 mochery się zachwycają o jaki ladniutki och i ah podobny do córki labradora i pyta moher co to za rasa wiec dziewczyna mówi American Stanford terrier a mohery ty no ladniutki dobrze ze nie wyrośnie na te psy mordercy amstaffy i pit bulle.. Morał z tego taki albo mówić pełną nazwę albo ze kundelek
Z innej beczki jeszcze tak jak Kila była mniejsza się zachwycali miałam juz dość glaskania i mamlania jej wiec mowilam proszę nie glaskac bo to mini pit bull a co to za rasa mowilam nowa odmiana pit bulla w nowej Puchatej wersji uwaga bo gryzie

Link to comment
Share on other sites

Hehe gnatka mamlala
Gdzies na innym forum czytalam dziewczyna jadąc z 4 miesięcznym astem w autobusie 2 mochery się zachwycają o jaki ladniutki och i ah podobny do córki labradora i pyta moher co to za rasa wiec dziewczyna mówi American Stanford terrier a mohery ty no ladniutki dobrze ze nie wyrośnie na te psy mordercy amstaffy i pit bulle.. Morał z tego taki albo mówić pełną nazwę albo ze kundelek
Z innej beczki jeszcze tak jak Kila była mniejsza się zachwycali miałam juz dość glaskania i mamlania jej wiec mowilam proszę nie glaskac bo to mini pit bull a co to za rasa mowilam nowa odmiana pit bulla w nowej Puchatej wersji uwaga bo gryzie

 

o matko.. jacy ci ludzie są chorzy to głowa mała..

chyba będę tak robiła :) hah dobry pomysł z pełną nazwą

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...