Jump to content
Dogomania

Znaleziony BOKSER w Poznaniu


SimonK

Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy to nie on?
[COLOR=#660000][B][QUOTE] [/B][/COLOR]
[COLOR=#660000][B]10.03.2007 w okolicach Zalesia Górnego pod Warszawą zaginął 4 letni, pręgowany pies z ogonem i tatuażem w uchu.[/B][/COLOR]
[IMG]http://www.bokserywpotrzebie.pl/zaginione/primo_warszawa.jpg[/IMG]
Każdego kto spotka psa prosimy o tel do zrozpaczonych właścicieli.
0 696 694 350, 0-22/2457539
[COLOR=#660000][B][/QUOTE][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Szukam zaginionego boksera, który pochodzi z Poznania. Primo-ma 4 lata, ogon podobny z urody, bardzo proszę o sprawdzenie czy znaleziony ma tauaż w uchu. Nie będę miala dostępu do kompa do niedzieli, wie b.proszę ewentualnie o SMS lub telefon 696694350.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65866[/url]
[url]www.bokserywpotrzebie.pl/forum/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Szukam zaginionego boksera, który pochodzi z Poznania. Primo-ma 4 lata, ogon , pies podobny z urody do tego na zdjeciu. Bardzo proszę o sprawdzenie czy znaleziony ma tatuaż w uchu. Nie będę miała dostępu do kompa do niedzieli, więc b.proszę ewentualnie o SMS lub telefon 696694350.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65866[/url]
[url]www.bokserywpotrzebie.pl/forum/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kattom']Szukam zaginionego boksera, który pochodzi z Poznania. Primo-ma 4 lata, ogon , pies podobny z urody do tego na zdjeciu. Bardzo proszę o sprawdzenie czy znaleziony ma tatuaż w uchu. Nie będę miała dostępu do kompa do niedzieli, więc b.proszę ewentualnie o SMS lub telefon 696694350.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65866[/URL]
[URL="http://www.bokserywpotrzebie.pl/forum/"]www.bokserywpotrzebie.pl/forum/[/URL][/quote]

Nie wiem czy Pan dokladnie czytal...
Znaleziony bokser ma [B]OKOŁO 1 roku[/B], wiec to na pewno nie 4-letni pies :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SimonK']Dzis odebralem dwa telefony, jest zainteresowanie!
Jedna Pani bardzo chciala by tego bokserka, super!
Mysle, ze zaraz po kwarantannie trafi do nowych wlascicieli![/quote]

Pamiętaj żeby dokładnie sprawdzić uprzedni domek faflunka.........On jest taki śliczny, że może być łakomym kąskiem dla pseudo :angryy: :angryy:
Wiem, że się powtarzam ale tacy ludzie z pseudo robią naprawdę bardzo dobre wrażenie itp.....mówią wszystko to co chcemy usłyszeć :mad: :mad:

Cioteczka HIPPIES na pewno się ze mną zgodzi :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Ja cały czas mam kontakt z Panem spod Lublina - poinformowałam go o różnychew. problemach związanych z adopcja psiaka schroniskowego. Pan potwierdził, że oczywiście boksik ma byc pieskiem domowym.
O sprawdzenie domku moge się uśmiechnąć do naszej niezawodnej mariee:cool3:
Tylko czekam na info jak SimonK, czy coś konkretnego z pozostałymi osobami chetnymi ustalał, bo jeżeli nie to można zacząć konkkretnie z panem z Lublina rozmawiać.

Transportem do Lublina moge się zająć razem z donvitow

Link to comment
Share on other sites

Psem zainteresowanych jest kilka osob. Jedna z Poznania, Pan z Wroclawia, ktory w sobote (jutro) chce do schroniska podjechac i go obejrzec, Pani z Katowic. Transport ma kazdy.
Ja mam dylemat, bo pies jest w schronisku i w zasadzie ono za niego juz odpowiada. Obawiam sie, ze po prostu kto pierwszy sie do nich zglosi i wyrazi chec zabrania - dostanie go.
Tak to wyglada na dzien dzisiejszy.

[B]Info dla kattom:[/B] [COLOR=red]Czlowieku, przeczytaj uwaznie co pisalem, bo juz mnie irytuja takie glupie za przeproszeniem pytania! [B][U]Pies nie ma tatuazu[/U][/B] i [U][B]nie ma 4 lat[/B][/U]! Ile mozna pisac, no ludzie, badzcie powazni... :/[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Hmm no to jest problem, jedyne co mozna by bylo zrobic w takiej sytuacji to szybiutko go zaklepać na tymczas i wtedy byłaby szansa na weryfikację domkow, czy możesz coś wiecej o tych domkach we wrocławiu i poznaniu napisac?
w Poznaniu można by było skontrolować i nie wiem czy nie warto by było boksia przed oddaniem wykastrować, żeby nie trafił do pseudohodowcy - takie dostalam rady od madrzejszych i bardziej doświadczonych w psich adopcjach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SimonK']Psem zainteresowanych jest kilka osob. Jedna z Poznania, Pan z Wroclawia, ktory w sobote (jutro) chce do schroniska podjechac i go obejrzec, Pani z Katowic. Transport ma kazdy.
Ja mam dylemat, bo pies jest w schronisku i w zasadzie ono za niego juz odpowiada. Obawiam sie, ze po prostu kto pierwszy sie do nich zglosi i wyrazi chec zabrania - dostanie go.
Tak to wyglada na dzien dzisiejszy.

[B]Info dla kattom:[/B] [COLOR=red]Czlowieku, przeczytaj uwaznie co pisalem, bo juz mnie irytuja takie glupie za przeproszeniem pytania! [B][U]Pies nie ma tatuazu[/U][/B] i [U][B]nie ma 4 lat[/B][/U]! Ile mozna pisac, no ludzie, badzcie powazni... :/[/COLOR][/quote]

SimonK wyluzuj, taki problem odpisać grzecznie? Ludzie szukają psa od kilku miesięcy, każdy znak, podobizna, sprawdzają... Przy akcji szukania psa, pomagają innym psom w potrzebie a Ty furczysz - dwa pytania i wielka irytacja?

Kattom, życzę byście w końcu odnaleźli swojego psiaka, dalej będę czujna. Pozdrawiam!

A co tego boksia z wątku, to nie sądzę byście mieli jakiekolwiek szanse na wybranie mu domu, skoro jest w schronisku. Poza tym za wykupienie go będzie spora sumka. Skontaktujcie się z MonikaP z dogo może ona pomoże dowiedzieć się jak to załatwić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']SimonK wyluzuj, taki problem odpisać grzecznie? Ludzie szukają psa od kilku miesięcy, każdy znak, podobizna, sprawdzają... Przy akcji szukania psa, pomagają innym psom w potrzebie a Ty furczysz - dwa pytania i wielka irytacja? [/quote]

No niestety, ale nie jest to powazne zachowanie!
Czytac nie potrafia? Rozumeim, ze szukaja psa, ale czy naprawde trzeba pisac wielkimi i czerwonymi literami, ze nie ma on 4 lat i nie ma tatuazu? Zobacz, ile razy bylo to pisane, jest w pierwszym poscie!
A oni jak tylko widza BOKSER w tytule pewnie wala z szablonu swe pytanie, nie czytajac tresci. Sorry, ale nie tedy droga.
Za chwile znow pewnie wejda, nie przeczytaja co sie w watku zmienilo i wkleja znow pytanie czy to nie ich pies... :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...