Jump to content
Dogomania

mix amstaff z bulterierem.


Recommended Posts

a nie znalazłes młodego doga argentyńskiego,którego wczesniej szukałes?czemu zmieniłes "myślenie"w kierunku takiego mieszańca jakim jest ast z bullem?

wybacz te uszczypliwości ale ja jestem bardzo wyczulona na osoby poszukujace tak dominujacych psów ras bojowych.jest grupa osób szukajacych takich ras,adoptuja i wystawija do walk...sory.

Link to comment
Share on other sites

A skąd wiesz,że to mix amsaffa z bullem?  Bo wet Ci powiedział? :D wybacz szczery uśmiech :) Wet nie jest kynologiem. I dlaczego edytowałeś posta,w którym napisałeś co Ci powiedział weterynarz?

Miałam weta,który boksera od buldoga nie potrafił odróżnić i na mojego boksia mówił,że to buldog:)Ale jako lekarz dobrze się sprawdzał.

Link to comment
Share on other sites

Na moje oko to może być mix amstaffa z jakimś dużym burkiem lub mix pitta z dużym wiejskim burkiem.

Może to też być mix dwojga kundliszonów,które w przodkach mogły mieć którąś z wymienionych przez Ciebie ras.

Dlaczego to dla Ciebie tak istotne? Nie jest ważne,że dogadujesz się z psem i że mu pomogłeś? Może być i burczysławem wschodnioeuropejskim i jeśli nie ma rodowodu to zupełnie bez sensu jest przypisywanie mu jakiejś rasy czy ras.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...