Jump to content
Dogomania

Potrącili, zostawili bym umarła - Niunia ma dom !!!!


lavinia

Recommended Posts

Niunię znalazłam w Niedzielę około 7 rano, na pasie trawy oddzielającym dwie nitki trasy gdańskiej. Gdy się do niej zbliżałam jadąc samochodem,myslałam , że to kolejny zabity pies - przy tej trasie jest ich bardzo dużo. I kiedy przejeżdżałam juz obok, "zabity" pies podniósł na ułamek sekundy głowę........

Niunia jest małą ( do pół łydki ) niezwykle grzeczną i sympatyczną suczką. Bez protestu dała się podnieść, zapakować do samochodu. Nawet przy bolesnym badaniau rtg tylko cichutko płakała. Nie wiem, czy kiedykolwiek miała dom, ale bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem.

Niunia ma mnóstwo drobnych ranek i zadrapań, pewnie po uderzeniu samochód ją ciągnął trochę. Przede wszystkim ma pękniętą miednicę, w jedynym miejscu, które kwalifikuje się do zabiegu chirurgicznego. Operacja będzie wykonana dziś po południu, w klinice na Strzeleckiego. Po operacji czeka małą dość długi okres rekonwalescencji, gdzie nie będzie mogła zbytnio się ruszać, co w jej przypadku nie będzie chyba problemem, bo jest bardzo spokojną dziewczynką.

Niunia ma około 2 lat, jest śliczna, chociaż zaniedbana. Słodko macha ogonkiem na widok każdej osoby, która się do niej zbliża.

Poszukuję dlka Niuni płatnego DT na okres rekonwalescencji. Sama niestety nie mogę jej wziąć, tym bardziej, że mam w domu nadliczbowego psa - boksera i samo to jest już olbrzymim problemem. Oczywiście zapewniam również karmę dla Niuni.

jeśli ktoś mógłby mi pomóc, to proszę o kontakt.

zdjęcia małej za chwilę

[B]Asiaf1 - bardzo Ci dziękuję za pomoc [/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niunia jest już po operacji. Dzis próbowała troszkę chodzić i oczywiście radośnie machała ogonkiem na mój widok :-) Jest taka słodka......

rekonwalescencja potrwa kilka tygodni, generalnie mała musi ograniczać bieganie i gwałtowne ruchy. W jej przypadku nie będzie z tym problemu, bo jest bardzo spokojna i grzeczna. Mogę ją zabrać z lecznicy w początku przyszłego tygodnia, tak więc płatny tymczas jest bardzo, bardzo potrzebny

dr Monika mówi, że wszystko pięknie się goi, chociaz operacja była skomplikowana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...