Jump to content
Dogomania

Schronisko w Rudzie Śląskiej. Duzo psów do adopcji prosimy o pomoc w ogłaszaniu


Pianka

Recommended Posts

ok, ruszył ten "kącik" ogłoszeń na portalu miejskim RudaSlaska.com.pl.
Jako pierwszego poslałam ulubieńca wszystkich Kaczorka :)
Dogadałam się z redakcją że posyłac będę im 2 razy w tygodniu psa do adopcji (poniedziałek i czwartek)

oprócz tego niezmiennie ogłoszenia w Wiadomościach Rudzkich w każdą środę :)

oraz nowe układy z gazetami:
- miesięcznik Gazeta Mikołowska
- miesięcznik Wicie (Wyry)
- dwutygodnik Gazeta Łaziska

Co kilka tygodni wymieniam też plakaty na budzie w Plazie.

Mamy też co jakiś czas ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim i w miesięczniku "Przyjaciel Pies"...
No i nieustanne ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych, FB i Dogomania...
Gdzie by tu jeszcze pokazać te nasze psiaki? :evil_lol:
zaczyna być ciepło więc teraz zaczynamy wychodzić na akcje w plenerze :)
będzie dobrze!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aha jeszcze jedno, będę potrzebowała jakiś bezpośredni kontakt do p. Beaty bo mam parę pytań i spraw do załatwienia, m.in. właśnie z tą buda w Plazie - kontaktując się bezpośrednio z nią będę mogła więcej i szybciej załatwić.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][quote name='agucha007']ok, ruszył ten "kącik" ogłoszeń na portalu miejskim RudaSlaska.com.pl. [/FONT]
[FONT=Verdana]Jako pierwszego poslałam ulubieńca wszystkich Kaczorka [/FONT]:)
[FONT=Verdana]Dogadałam się z redakcją że posyłac będę im 2 razy w tygodniu psa do adopcji (poniedziałek i czwartek)[/FONT]

[FONT=Verdana]oprócz tego niezmiennie ogłoszenia w Wiadomościach Rudzkich w każdą środę [/FONT]:)

[FONT=Verdana]oraz nowe układy z gazetami:[/FONT]
[FONT=Verdana]- miesięcznik Gazeta Mikołowska[/FONT]
[FONT=Verdana]- miesięcznik Wicie (Wyry)[/FONT]
[FONT=Verdana]- dwutygodnik Gazeta Łaziska[/FONT]

[FONT=Verdana]Co kilka tygodni wymieniam też plakaty na budzie w Plazie. [/FONT]

[FONT=Verdana]Mamy też co jakiś czas ogłoszenia w Dzienniku Zachodnim i w miesięczniku "Przyjaciel Pies"... [/FONT]
[FONT=Verdana]No i nieustanne ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych, FB i Dogomania... [/FONT]
[FONT=Verdana]Gdzie by tu jeszcze pokazać te nasze psiaki? [/FONT]:evil_lol:
[FONT=Verdana]zaczyna być ciepło więc teraz zaczynamy wychodzić na akcje w plenerze [/FONT]:)
[FONT=Verdana]będzie dobrze![/QUOTE][/FONT]

[FONT=Verdana]a z tym bliżejmiasta.pl udało się?[/FONT]

[quote name='agucha007']aha jeszcze jedno, będę potrzebowała jakiś bezpośredni kontakt do p. Beaty bo mam parę pytań i spraw do załatwienia, m.in. właśnie z tą buda w Plazie - kontaktując się bezpośrednio z nią będę mogła więcej i szybciej załatwić.[/QUOTE]

napisz na maila schroniska z dopiskiem w temacie "Pani Beata - WAŻNE" - na pewno odpisze, lub podaj numer kontaktowy do siebie, a najlepiej zadzwoń rano do schroniska (32 248 03 62) i poproś Panią Beatę do telefonu :)

Link to comment
Share on other sites

Ogłaszam Rudzika (nr 193/13)

Później edytuję post.

EDIT:
[SIZE=4][COLOR=#008000][B]Rudzik (nr 193/13)[/B][/COLOR][/SIZE] ogłoszony na:
Kokosy.pl
Ojej.pl
Najpewniej.pl
Hiperogloszenia.pl
Pajeczyna.pl
Adopcjapsa.pl
Pineska.pl
Azbazar.pl
lento.pl


Więcej nie robię,bo nie wiem,czy psina domku nie ma :|
Dowiedziałam sie o tym,jak już ta część ogłoszeń była gotowa :]

Edited by Mani2000
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mani2000']Ogłaszam Rudzika (nr 193/13)
Więcej nie robię,bo nie wiem,czy psina domku nie ma :|
Dowiedziałam sie o tym,jak już ta część ogłoszeń była gotowa :][/QUOTE]

tak jak pisałam WYDAJE mi się, jak dostane potwierdzenie czy ma czy nie to Ci dam znać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natie']w gazecie WR jest artykuł o WA i zdjęcie Bąbelka:)
oraz ogłoszenie adopcyjne Rudej ;)[/QUOTE]

W Nowej Gazecie Śląskiej też jest o WA :)

[quote name='Skibka']A ja się pochwalę zostałam dzisiaj opiekunem wirtualnym Roxi:loveu:
Miała być Lusia ale dowiedziałam się że jest zarezerwowana do adopcji realnej i bardzo mnie to cieszy:multi:[/QUOTE]

Gratulacje :D
Zaproś resztę znajomych, rodzinę, sąsiadów, koleżanki, ciocie itd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']A ja się pochwalę zostałam dzisiaj opiekunem wirtualnym Roxi:loveu:
Miała być Lusia ale dowiedziałam się że jest zarezerwowana do adopcji realnej i bardzo mnie to cieszy:multi:[/QUOTE]


Serdecznie dziękujemy za adopcję wirtualną Roxi w piatek idzie do domu w katowicach czeka tylko na sterylizację. Warto do adopcji wirtualnych wybierać psiaki które długo czekają na dom, młode ładne szybko znajdują domki stałe.

Kilka tel było wczoraj o Rudą ale niestety nikt konkretny, jeden pan myślał że ona ma tak krótką siersć a inna pani chciała ja do czwórki malutkich dzieci. Ale jest szansa na domek dla niej pewna rodzina która odwiedziła wczoraj schronisko zastanawią się między Rudą, Barym a Lizakiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna_wolontariat']Ale jest szansa na domek dla niej pewna rodzina która odwiedziła wczoraj schronisko zastanawią się między Rudą, Barym a Lizakiem.[/QUOTE]

O,to czekamy na odpowiedź :)
Barego mam w ogłoszeniach:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agucha007']kącik adopcyjny na rudaslaska.com.pl :)
[URL]http://rudaslaska.com.pl/p,s,kacik_adopcyjny.html[/URL]

niestety komentarze pod spodem są masakryczne :([/QUOTE]
dzisiaj posyłam kolejnego psiaka - Rozi. w każdy poniedziałek i czwartek będę dodawać psiaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agucha007']kącik adopcyjny na rudaslaska.com.pl :)
[URL]http://rudaslaska.com.pl/p,s,kacik_adopcyjny.html[/URL]

niestety komentarze pod spodem są masakryczne :([/QUOTE]

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Kontakt w sprawie adopcji: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]tel. 510 268 586, [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]501 215 284 lub [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]32 24 80 362[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]
ja bym zamiast 501 **** (tel interwencyjny) dała nr do Ani 509 450 480 :)
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agumka'][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Kontakt w sprawie adopcji: [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]tel. 510 268 586, [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]501 215 284 lub [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]32 24 80 362[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]
ja bym zamiast 501 **** (tel interwencyjny) dała nr do Ani 509 450 480 :)
[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

na stronie z fauny wzięłam te numery... już za późno. Do Rozi też podałam takie namiary. NAstępnym razem wymienię go na Ani numer :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agucha007']na stronie z fauny wzięłam te numery... już za późno. Do Rozi też podałam takie namiary. NAstępnym razem wymienię go na Ani numer :)[/QUOTE]

no bo na tamtym nikt nie bd wiedzial o co chodzi :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agumka']no bo na tamtym nikt nie bd wiedzial o co chodzi :P[/QUOTE]

No dokładnie lepiej podać numer pracownika czy wolontariusza który zna psiaka, tak jak pisałam o Rudą dzwonili no ale nic konkretnego. Co do komentarzy to lepiej nie komentować ile razy człowiek siedzi po godzinie z ludzmi po godzinie chodzi by im psiaka dobrać. No ale zawsze tak będzie, ze najwięcej będą pisać Ci którzy nigdy schroniska na oczy nie widzieli. :-( i pewnie piszą to ci co jak to twierdzą

Schronisko jest jak du... od sr... aby psy przyjmować Takie komentarze niestety słyszymy każdego dnia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...