Jump to content
Dogomania

PORTOS i PEREŁKA,które straciły dom po śmierci właściciela są bezpieczne.PEREŁKA MA DS W WARSZAWIE! PORTOS NADAL W HOTELIKU "MOKRY NOSEK"-szukamy domu


Romka

Recommended Posts

No tak,trzeba mocno czarować :)

 

 

Chyba powinnam teraz napisać coś o domku Perełki.Domek jak pisałam jest w Warszawie.Na Żoliborzu.Mieszkanie w bloku ,na parterze z ogródkiem,w którym Perełka może spędzać czas.Perełka będzie jedynym psem.Domek zobaczył suczkę na Fb i była to miłość od pierwszego wejrzenia.Po śmierci swojej suczki,pani szukała innego psa .Dom świadomy,były w nim zawsze psiaki,które dożywały w nim do swojej starości.

 

Domek sprawdzony przez zaprzyjaźnioną wolontariuszkę z Fb w poniedziałek o 16 00.DZIĘKUJEMY!!! :)  Wieczorem tego samego dnia mała była już w swoim domku.

 

Dzwoniłam do domku zapytać jak czuje się Perełka.Kiedy odjeżdżała bała się trochę i drżała.W domku odzyskała spokój i całą noc spała w nogach łóżka swoje opiekunki.Nie jest zestresowana.Jutro wizyta u lekarza.Nowy domek zachwycony maleńką.MY OCZYWIŚCIE TEŻ!!! :)

 

HOP!!! DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO!!! :) 

 

ADAŚ,dla Ciebie też podziękowania jak zawsze! :) 

 

Dzwoniłam też do hoteliku Mokry Nosek,zapytać o Portosa.

Portos widział wczoraj jak wyjeżdżała Perełka.Wieczorem szukał małej a dziś śpi na jej posłaniu.Portos tęskni,tak długo byli razem.Teraz szukamy intensywnie domku dla Portosa,może jego los poruszy czyjeś serce.

 

Mamy obiecane zdjęcia z nowego domku.

 

A tu jest link do wydarzenia Portosa i Perełki na FB:

https://www.facebook.com/events/409552155863040/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Co słychać u Portosa? Jak znosi upalne dni?

Byłem u Portosa wczoraj. W czasie upału nie wychodził na długo do ogrodu, krył się w domu. Bardzo ładnie wygląda, błyszcząca sierść.  Pradoksalnie pożegnanie z Perełką mu posłużyło, stał się bardziej otwarty (bo wcześniej Perełka we wszystkim go wyprzedzała, a on poczciwiec zawsze godził się pokornie na jej warunki). Łagodny, otwarty wobec ludzi, pogodny psiak, Na FB wrzuciłem trochę jego wczorajszych fotek :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No tak,trzeba mocno czarować :)

 

 

Chyba powinnam teraz napisać coś o domku Perełki.Domek jak pisałam jest w Warszawie.Na Żoliborzu.Mieszkanie w bloku ,na parterze z ogródkiem,w którym Perełka może spędzać czas.Perełka będzie jedynym psem.Domek zobaczył suczkę na Fb i była to miłość od pierwszego wejrzenia.Po śmierci swojej suczki,pani szukała innego psa .Dom świadomy,były w nim zawsze psiaki,które dożywały w nim do swojej starości.

 

Domek sprawdzony przez zaprzyjaźnioną wolontariuszkę z Fb w poniedziałek o 16 00.DZIĘKUJEMY!!! :)  Wieczorem tego samego dnia mała była już w swoim domku.

 

Dzwoniłam do domku zapytać jak czuje się Perełka.Kiedy odjeżdżała bała się trochę i drżała.W domku odzyskała spokój i całą noc spała w nogach łóżka swoje opiekunki.Nie jest zestresowana.Jutro wizyta u lekarza.Nowy domek zachwycony maleńką.MY OCZYWIŚCIE TEŻ!!! :)

 

HOP!!! DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO!!! :) 

 

ADAŚ,dla Ciebie też podziękowania jak zawsze! :) 

 

Dzwoniłam też do hoteliku Mokry Nosek,zapytać o Portosa.

Portos widział wczoraj jak wyjeżdżała Perełka.Wieczorem szukał małej a dziś śpi na jej posłaniu.Portos tęskni,tak długo byli razem.Teraz szukamy intensywnie domku dla Portosa,może jego los poruszy czyjeś serce.

 

Mamy obiecane zdjęcia z nowego domku.

 

A tu jest link do wydarzenia Portosa i Perełki na FB:

https://www.facebook.com/events/409552155863040/

 Po kilku tygodniach od adopcji Perełki Portos stał się bardziej otwartym psiakiem.Cytuję Adama:

 

"Trochę na początku,(dopisek mój: tęsknił) bo to jednak przyzwyczajenie. A potem, jak mówiła Pani Małgosia z Mokrego Noska, jeszcze bardziej otworzył się. Wszędobylska Perełka nad nim dominowała, wszędzie go wyprzedzała, spychała go trochę w cień, a on poczciwiec na to godził się. Teraz poczuł się kimś ważniejszym. Naprawdę pogodny, z ogonkiem w górę, obwąchuje ogródek. One były na pewno ze sobą związane, ale temperament skrajnie odmienny "

A tak wygląda teraz Portos:

 

0433ddb91584024eeb03d52cf04f2e1c,10,19,0

 

5afa4072b0261a0855e2ffcbfa31eaf6,10,19,0

 

5e04924f57a6190074902b2fffb5b3c3,10,19,0

 

e3087551318d29d24127a0afb5b91cdd,10,19,0

 

 

więcej zdjęć tu:

 

https://www.facebook.com/events/409552155863040/

Link to comment
Share on other sites

Wrzucam link do albumu Portosa:

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.756019547767980.1073741842.193644400672167&type=3

 

i link do ogłoszenia ,gdzie są zdjęcia:

 

http://olx.pl/oferta/portos-lagodny-owczarek-niemiecki-szuka-kochajacego-domu-CID103-IDacS5f.html#b76e637984

 

"Portos to duży psiak w typie owczarka.Ma piękną postawę i radosne oczy.Starszy psiak o dobrej kondycji psychicznej i fizycznej.Po śmierci opiekuna z którym był od szczenięcia,trafił do schroniska.Teraz czeka na dom w hoteliku.Portos nigdy nie był psem podwórzowym.Zachowuje czystość w domu.Potrafi zostawać sam,nie niszczy.Jest spokojny i łagodny.Lubi inne zwierzęta.Lubi spacery i nie boi się ruchu ulicznego.Ładnie chodzi na smyczy.Pomimo wielkości jest niekłopotliwym,kochanym psiakiem,który szuka domu do końca swoich dni.Bedzie wspaniałym psim przyjacielem i towarzyszem spacerów.Portos jest zdrowy.Jest też odrobaczony,zaszczepiony,wykastrowany i zaczipowany.Kontakt w sprawie adopcji:604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz [email protected] "
 
 
I już piszę do Juldan...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...