Jump to content
Dogomania

Złota Grota z Poznania


katlis

Recommended Posts

Witajcie!
Bliska mi osoba chciałaby stać się przewodnikiem spaniela. Przeglądała, oglądała i trafiła na hodowlę Złota Grota. I tu chciałabym pomóc jej dokonać właściwego wyboru. Czy ktoś posiada przyjaciela z tej hodowli. Jak wygląda socjal szczeniąt. Czy hodowczyni utrzymuje kontakt z nabywcami.
Z góry dziękuję za informacje

Link to comment
Share on other sites

Ja się podpisuję pod słowami Cockermaniaczki z tematu http://www.dogomania.com/forum/topic/26136-hodowle-cocker-spaniela-angielskiego/

 

 

Nie jest to moja ulubiona hodowla ale na pewno dostaniesz psiaka zdrowego i spaniela a nie spanielowe cos:p
Patrz na badania oczu i stawow rodzicow;)Jesli wszystko jest ok i psiak ci sie podoba to bierz:eviltong:

 

 

Najlepiej odwiedzić hodowlę, porozmawiać z hodowczynią, popatrzeć na jej psy i samemu ocenić :)

 

 

Czy ta osoba ma jakieś upodobania do koloru wymarzonego pieska? Teraz jest trochę szczeniaków w hodowlach w Polsce.

Link to comment
Share on other sites

dzięki za odpowiedzi, oczywiście badania są najważniejsze, ale mnie przeraża co innego, socjal. Koleżanka dzwoniła do 10 hodowli, tylko w 2 rozmówcy próbowali coś wydukać o socjalu, pozostałe 8 nie miało nic do powiedzenia  :lookarou: . Oczywiście wyjazd byłby wskazany, ale nadzień dzisiejszy w hodowli nie ma szczeniąt, więc trudno jest określić jak socjalizowane są szczenięta

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...