Jump to content
Dogomania

Problem na tydzień po sterylizacji - pies słabnie, nie chce jeść...


ewelajna1

Recommended Posts

Wiem, że pisałam też w dziale "Nasze staruszki" ale bardzo mi zależy na tym, aby ktoś mi odpowiedział... A że jestem tu po raz pierwszy, to niestety nie wiem, gdzie mogę dostać jakąś odpowiedź... 

 

Bardzo proszę o pomoc... Tydzień temu w poniedziałek moja 13-letnia suczka pudel miała wycinany guz sutka (wielkości pomarańczy) oraz przeprowadzony zabieg sterylizacji. Dzień i dwa dni po zabiegu miała apetyt, czuła się a miarę ok, chciała się bawić...
Od trzech dni nie je nic, mało pije... Miała rozwolnienie, słabnie nam w oczach...
Zrobiliśmy badanie krwi - w porównaniu do wyników sprzed zabiegu ma 2 razy wyższy mocznik oraz kreatyninę niż przewidują widełki normy, oraz o połowę mniej krwinek czerwonych...
Dodać muszę, że zabieg był bardzo ryzykowny - psina choruje na serce (przyjmuje Enarenal, Vetmedin, Prilactone oraz Furosemid) - istniało zagrożenie, że nie wybudzi się z narkozy... Teraz, kiedy zabieg usunięcia guza przeszedł pomyślnie, ona słabnie nam w oczach  :(
Lekarz praktycznie nic nam nie powiedział... Z czego to może wynikać? Co mamy robić? Jesteśmy załamani...
Czy ktoś miał podobnie?? 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...