Jump to content
Dogomania

~~Nasz kochany Orbit ..Co będzie z tobą piesku ...?


figa33

Recommended Posts

 Nasz kochany Orbit boguchwalski

 

 

 

IMG_8666.jpg

 

 

 

Orbit to ok. 4 letni, lekko zagubiony piesek. Trafił do nas po wypadku - kierowca samochodu, który go potrącił, za bardzo spieszył się aby pomóc. Na szczęście Orbit trafił na dobrych ludzi i w porę otrzymał niezbędną pomoc. Teraz jest już zdrowy i gotowy do adopcji. Orbit jest dosyć przyjacielsko nastawiony do swoich psich kumpli, zaczepiany jednak potrafi się zrewanżować. Większe psy czasami budzą u niego lęk. Orbit to urzekające połączenie szczenięcego uroku przyprawionego nutą melancholii. Niczym szczeniak rozkoszuje się chwilami pieszczot fundowanych przez ludzkie dłonie, pozostawiony sam w boksie popada w stan głębokiej zadumy. Jeżeli potrzebujesz powiernika swoich najskrytszych tajemnic, Orbit to typ stworzony dla Ciebie. Uwielbia kiedy się do niego mówi, siada wtedy i wpatruje się ze stoickim spokojem w oczy przemawiającego, chłonąc każdej ego słowo. Poszukujemy dla niego domu z ogrodem ze względu na obecny brak możliwości wyprowadzania go na spacery. To psiak potrzebujący spokoju, poczucia bezpieczeństwa i cierpliwego, wyrozumiałego człowieka. Czeka na swojego przewodnika, który wprowadzi go do świata, którego teraz raczej się obawia. Boi się smyczy, wychodzenia poza teren schroniska, do ludzi też na początku podchodził bardzo nieufnie. Fakt, że przełamał się i polubił kontakt z wolontariuszami świadczy o tym, że zmiany w jego zachowaniu to proces odwracalny. To od przyszłego nowego człowieka Orbita zależy, jaki świat mu stworzy.



Kontakt w sprawie adopcji : Karolina 698 693 904

 

 

 

 IMG_8657.jpg  IMG_8676.jpg

 

 

orbit.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Orbit też fajny pies, ale dziwny, dziwaczny, na spacer nie pójdzie, bo przypięcie go na smycz powoduje taki jęk jabyśmy go ze skóry obdzierały, więc do bloku sie nie nadaje, ja w ogóle nie wiem czy ona się da wziąć na ręce, mozę być taka sama akcja jak z Mieszko, oj nie wiem, myślę, że też łato nie będzie, niestety...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 

IMG_2054.jpg  IMG_2032.jpg  IMG_2035.jpg  IMG_2049.jpg  IMG_2062.jpg  IMG_2059.jpg

 

 

 

oto nowe zdjęcia Orbita , nie wiem czemu takie małe mi się wleiły , ale nie mam już cierpliwości zmieniać

są na picasie

 

trochę taki grubasek się z niego zrobił , i niestety nie pała chęcią kontaktu z człowiekiem , tak sobie myślę ,że pewnie nic dobrego od niego wczesniej nie doświadczył

nie to aby gryzł , jednak zachowuje dystans

jeśli źle go oceniłam to mnie dziewczyny poprawią

 

w każdym razie szkoda chłopaka , bez socjalizacji ani rusz , a w schronisku wiadomo , czasu brak...

 

jak się uwiniemy z pilniejszymi adopcjami , to wezmę się za niego , za karatmi nie ma szansy :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...