Jump to content
Dogomania

Mam dość mojego psa :(


Magdalena-jj

Recommended Posts

Bez przesady, ty nie widzisz problemu wstawania o 4, a ktoś inny tak, mnie też by się nie chciało wstawać tak wcześnie. Pies ma się nauczyć, że w domu się wyciszamy, a nie padać ze zmęczenia, gdzie po pół godzinie się zregeneruje i znowu będzie robił młyn. Nie znam nikogo, kto przed pracą/szkołą robiłby psu długi spacer, żeby był grzeczny. Nie tędy droga.

A już mówienie komuś, kiedy ma iść spać jest jakimś absurdem.

 

Nie wiem po co te wyścigi, kto jest lepszym właścicielem psa, a ten zabiera swoje na Mazury, a ten do Las Vegas... To nie ten wątek drogie panie i nie ma zupełnie nic wspólnego z tematem.

 

Szczerze przyznam się bez bicia, że nie byłoby mowy abym wstała nawet o 5 rano aby wyjść z psem sie wyszaleć :))) przy pierwszym jak i [przy drugim psiem pracowała jeszcze na rano czyli na 7:00 i zawsze chwile przed wyjściem wypuszczałąm psy na ogródek aby się załatwiły, suka juz starsza wiec szybko zrobila co miala zrobic zjadła i ... pod kołdre :) pies do klatki ... a nie mam mopsów :) tylko aktywne psy... teraz pracuje na popołónia i moje psy śpią ze mną do 11 nie budząc mnie :)  i fakt że teraz mają spacer przed moją pracą bo zwyczajnie po 1 w nocy bym z nimi nigdzie nie szła :) 

Nie chciałabym uczyć psa aby wiedział że o 5 nad ranem idziemy szaleć... sama bym oszalała ;) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...