Jump to content
Dogomania

bzik


Bzikowa

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć Bezy :loveu:
Co słychać ? ;)
W końcu udało mi sie Was odwiedzić. Jaa, świetni jesteście! Kocham Was oglądać! :loveu:

[url]http://i245.photobucket.com/albums/gg59/BCphoto12/Cavano%20Sobota%20pt3/_P5H3707kopia.jpg[/url]
aa! Boskie!;)

Teraz muszę trochę po nadrabiać zaległości, takie wybywanie i wracanie na dogo jest męczące.. Więc postanowiłam, że ostatni raz wracam no i mam nadzieje, że na dłużej;) No także regularnie Was będę odwiedzać
Buziaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']E tam, maturą się przejmować? :evil_lol: matura to bzdura :eviltong:[/quote]

A wiesz, że to ostatnio moje ulubione powiedzonko :evil_lol:

[quote name='Olusia']Cześć Bziki :p Świetnie Wam wychodzą te sztuczki :loveu: Szczególnie stópki ;)
Mam nadzieję, że się spotkamy w czerwcu w Kozienicach :cool3:[/quote]

dziękujemy,a stópki akurat były najprostsze :eviltong:
spotkamy się na pewno, nie wiem czy nie będzie dla pana Bza za gorąco na start (mam nadzieję , że nie) ale na 100% będziemy, chociażby żeby oglądać i kibicować - w końcu będę już wtedy wolnym człowiekiem :D

[quote name='Czarna_Owieczka']My również :great:[/quote]

O, super, będziesz z pudlem startować w iabc? :cool3:

[quote name='Pieseczkowo']A kiedy to Bezisłam to fryzjera się wybiera?Bo może jakieś focie byś mu porobiła?Ja przynajmnije mam taki zamiar bo Kleks juz we srode idzie na trymowanko.[/quote]

W tym tygodniu Bzik będzie trymowany ale jeszcze się nie umówiłam kiedy dokładnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Bzikowa chciałabym, ale również bardzo bym chciała z nim pobiec w IABC tylko tam ni będzie zerówek, no i poziom chyba nie na Delika niestety,przedpsów tam pewnie nie wpuszczą, zostaje mi debiut w zerówkach jakoś w marcu(pasowały by mi zawody we Wrocku,ale tygodnia mu na nich zabraknie do 15 miesięcy:diabloti::placz:)

Link to comment
Share on other sites

Planowałam obu wystawić;), Vic juz slalom umie tylko jeszcze musi nabrać prędkości i różne wejścia opanować, no i nauczyć się do końca chuśtawki, bo narazie to jak katapulta z niej wylatuje:evil_lol::diabloti:, a jak Delik opanuje slalom to z nim też wystartuję,jak nie to tylko z Viciem, trzym kciuki za naukę;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']Noo Bzikowa jak tam przygotowania do M.? Już niedługo będziesz miała studniówkę :cool3: A byliście już na trymowaniu? Teraz każdy przed świętami swoje wysty trymuje hehe[/quote]

Mogę udać, że nie było tematu? :diabloti:
trochę się załamuję, mam na święta zadane jakieś 8 arkuszy maturalnych z chemii, na dodatek w poniedziałek mam 3 godziny tego przemiłego przedmiotu :evil_lol: żeby było jeszcze milej - w niedzielę mam osiemnastkę przyjaciółki więc w ogóle będę bardzo przyswajać tę chemię... Ach, życie jest piękne :roll:

A trymuje się Bzik w poniedziałek (coby wiochy nie było jak pójdzie między ludzi na święta:lol:). Takiemu to dobrze, pani cierpi a pies oddaje się zabiegom pielęgnacyjnym! Wolałabym kosmetyczkę zamiast chemii :evil_lol:

[quote name='agaciaaa']No właśnie, Bzik już wytrymowany? :razz:[/quote]

J.W. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...