Jump to content
Dogomania

bzik


Bzikowa

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=1]Kinga,
Toć już pisałam. Miejsca do dupy. W egzaminie A1 w sobotę 4/9 ,w niedzielę też 4/9
W sobotę jumping open 13/17, agility open 14/17 (czysto..), łącznie 11/17
W niedzielę agility open dis (zła dziura tunelu), jumping open 14/17 (czysto...) , łącznie dis.
[/SIZE]
Ale my tylko się relaksujemy na torze, moim marzeniem jest chyba choć jeden wpis do A2 zanim przejdziemy na emeryturę. :roll: Bo nawet jak Bezik się ślicznie stara i biegnie dość szybko i na czysto to i tak przez to czajenie się dostajemy punkty za czas Cóż, może kiedyś nam się trafi sędzia z liberalnymi czasami...
No i muszę się na poważnie wziąć za tę jego technikę skoku :roll::shake: Pfff.
Na razie trochę dostałam kopa w dupę na tych zawodach.

Ale i tak zawody są super, może kiedyś nam się poszczęści......

Pytałaś się o torki. Wg mnie, w porównaniu z tym co się czasem widuje to łatwe. Chociaż dla Bezika to jest wszystko łatwe bo jego się łatwo prowadzi. Co widać po wynikach, większość na czysto. Kto wymyślił normy czasu? :-P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa'][SIZE=1]Kinga,
Toć już pisałam. Miejsca do dupy. W egzaminie A1 w sobotę 4/9 ,w niedzielę też 4/9
W sobotę jumping open 13/17, agility open 14/17 (czysto..), łącznie 11/17
W niedzielę agility open dis (zła dziura tunelu), jumping open 14/17 (czysto...) , łącznie dis.
[/SIZE]
Ale my tylko się relaksujemy na torze, moim marzeniem jest chyba choć jeden wpis do A2 zanim przejdziemy na emeryturę. :roll: Bo nawet jak Bezik się ślicznie stara i biegnie dość szybko i na czysto to i tak przez to czajenie się dostajemy punkty za czas Cóż, może kiedyś nam się trafi sędzia z liberalnymi czasami...
No i muszę się na poważnie wziąć za tę jego technikę skoku :roll::shake: Pfff.
Na razie trochę dostałam kopa w dupę na tych zawodach.

Ale i tak zawody są super, może kiedyś nam się poszczęści......

Pytałaś się o torki. Wg mnie, w porównaniu z tym co się czasem widuje to łatwe. Chociaż dla Bezika to jest wszystko łatwe bo jego się łatwo prowadzi. Co widać po wynikach, większość na czysto. Kto wymyślił normy czasu? :-P[/QUOTE]

[SIZE="1"]Ups. Musiałam nie doczytać.
Ale najgorszych miejsc nie macie. ;)[/SIZE]

Ania, wyście dopiero zaczęli biegać w A1, a już myślisz o emeryturze?
Nieładnie! :diabloti:
Bierzcie się za technikę skoku, a jestem pewna, że potem będziecie zajmować pierwsze miejsca na zawodach. ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, wezmę się, wezmę ;) ale też nie chcę na siłę robić z mojego psa wyczynowca - zgłaszam się na zawody zawsze wiedząc, że jesteśmy, w pewnym stopniu, ograniczeni i pewnych rzeczy nie przeskoczę.
Na razie moim celem jest przebieg bez punktów za czas :roll:

Link to comment
Share on other sites

łohoho szalejecie! :loveu:
Wiesz co, jestem pełna podziwu dla Ciebie :cool3: Musiałaś w to wszystko włożyć ogrom zaangażowania, cierpliwości i w ogóle!.. Jeszcze trochę popracujecie nad tymi przyczajkami i naprawdę będzie całkiem fajnie! :multi:

A kop w dupę jest całkiem motywujący, więc jeszcze trochę i będziecie śmigać po torze jak torrrpedy! ;)

[url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zawody%20agility%20Warszwa%20pazdziernik%202008/zmniejszone_DSC_0208.jpg[/url]
hahaha! Pełne skupienie! Rewelacja :evil_lol:

Buziaki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Wiesz, wezmę się, wezmę ;) ale też nie chcę na siłę robić z mojego psa wyczynowca - zgłaszam się na zawody zawsze wiedząc, że jesteśmy, w pewnym stopniu, ograniczeni i pewnych rzeczy nie przeskoczę.
Na razie moim celem jest przebieg bez punktów za czas :roll:[/QUOTE]

Ee, Bezik to sporrtowiec z krwi i kości będzie jak tylko przestanie robić przyczajki. Ty masz dobrze bo Bezik się ładnie nakręca i gdyby tylko mogł to biegałby na pełnym speedzie.
Weniak zainteresuje się zabawką na torze gdy ma ochotę (tak jak to było na obozie N4S). Jeśli królewna oleje szarpak czy piłkę to musimy biegać na smaka w żółwim tempie. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Lika! :diabloti:
Witaj :lol:
No trochę pracowaliśmy ale tak naprawdę to sama nie wiem co się stało, że mój pies tak polubił to agility... pamiętasz jak biegał na początku (wklejałam jakiś tragiczny filmik, który już nie istnieje), to chyba był ten magiczny kop Elki w tunel na obozie rok temu :evil_lol:

Skupienie na psiej mordce a na mojej coś strasznego. Chyba akurat krzyczę 'dawaaaaaaaj' albo 'go, go gooo' czy 'jedzieeeesz' :evil_lol:

Kinga, Bzik i ładne nakręcanie? Może w domu, na spacerkach itd (no i na obozie parę razy) ale na treningach chyba jeszcze nie chociaż pracuję nad tym :lol:
Czyli 'jedziemy na jednym wózku' :cool1:
I na dobranoc, proszę państwa, takie oto zdjęcie białasa z zawodów. Autorstwa Wendki :loveu:

[IMG]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/Warszawa%202008/z19.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze parę. Autor: plinka

jak zwykle coś mi się stało z fryzurą :lol:
[IMG]http://i339.photobucket.com/albums/n453/plinka111/agility/DSC00854.jpg[/IMG]

a tu mi się nie podoba bzikowa główka (tak wiem jestem nienormalna)
[IMG]http://i339.photobucket.com/albums/n453/plinka111/agility/DSC00855.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Pfff. Toż on naprawdę jak sierotka wychodzi :lol:
Choć czasem zdarzy mu się wyjść ładnie.

Tinka, przyszłaś :diabloti:
Witam w naszych [SIZE=1](nie)[/SIZE]skromnych progach :lol:
Łestusia mówisz... słodkie określenie :evilbat:

Agatka - całe szczęście,że w agility tylko pies skacze - i bez tego moja mimika, jeśli jest na zdjęciu prezentuje się zabójczo (fotka na kładce , stronę temu , chociażby :cool3:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']
Tinka, przyszłaś :diabloti:
Witam w naszych [SIZE=1](nie)[/SIZE]skromnych progach :lol:
Łestusia mówisz... słodkie określenie :evilbat:[/quote]
no łestusia, bo moja siostra ciągle łazi i piszczy że ona chce łestuuusia, łestika i jeszcze inne określenia... ona mi obrzydziła te psy szczerze mówiąc:diabloti: ale mi się podobają:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

mogę jej oddać Bzika :eviltong:
[SIZE=1]ale tylko w zamian za Grama :evil_lol:

[SIZE=2]patrzcie jak się moje maleństwo starało! ta rozwiana grzywa :loveu: fotka autorstwa Plinki
[IMG]http://i339.photobucket.com/albums/n453/plinka111/agility/DSC01090.jpg[/IMG]
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']poza tym ona chce suczkę bo suczce można kupować obroże z kryształkami:loveu::loveu::loveu::cool1:[/QUOTE]
O! To moja będzie odealna!
suczka łestika ... tylko z tymi kryształkami bedzie gorzej, bo ona lubi takie rzeczy odrywać, memłać i wypluwać. . :stupid:

Link to comment
Share on other sites

[B]Owieczka[/B], kucyk? aaa! dementuję tę plotkę! to jego własny osobisty ogon!

[B]Tinka[/B], A Ty myślisz, że mojemu westikowi to nie można zakładać obróżek z kryształkami? Jak w różu się lansuje to i kryszatałki będą spoko :evil_lol: [SIZE=1]Ma jedną adresówkę z kryształkami :oops:[/SIZE]
A co do pożerania takich rzeczy to Bzik dziś rozszarpał misia wypełnionego takimi małymi plastykowymi kulkami, wiecie o co chodzi. I musiałam go szybko ewakuować bo myślał, że to smakołyki ukryte w misiu!:lol:

[B]Kinga[/B], a Ty co się Wenki chcesz pozbyć? :evil_lol: ja też jestem w kolejce :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']
[B]Kinga[/B], a Ty co się Wenki chcesz pozbyć? :evil_lol: ja też jestem w kolejce :razz:[/QUOTE]
Jak mnie biała wkurzy to będę tobie pamiętać, ale dla pewności zostaw mi swoja wizytówkę. :cool1:

[quote name='Tinka:)']to jak Grami:loveu:
ale mogę wziąć wenę, a grama zostawić:diabloti:[/QUOTE]
może Gram to daleka rodzina Wenosławy?
córka brata siostry ciotecznej kuzyna babki męża ze strony przybranego ojca. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...