Jump to content
Dogomania

Ogłoszenie


iwona44

Recommended Posts

Witam.

Nie wiem jeszcze jak poruszać się po forum( np. wklejanie zdjęć)
Ale napisać mogę.
Otóż we Wrocławskim schronisku jest, pies o imieniu Fuks numer 1209.
Może tu na forum znajdą się życzliwi ludzie , którzy ofiarują mu dom.
Wiem , że jest to łagodny pies, zero agresji.
Pies o dużym wzroście i jeszcze większym sercu.
Ludzie , którzy mieli być jego rodziną zawiedli, nie dali mu szansy.
Już po jednym dniu pozbyli się go jak zbędnego mebla.
To jest jeszcze młody pies i szkoda by było żeby się zmarnował.

Z wyglądu przypomina owczarka z Majorki.
Wiem, że w schronisku wszystkie psiaki są w potrzebie, ale z racji tego, że znam psa
a sama go nie mogę zabrać ( wynajmuję pokój), więc szukam innej drogi, żeby ten psiak miał szansę na
normalne życie.

Usiłowałam wstawić zdjęcia, ale w żaden sposób nie mogła.
Dopiero teraz doczytałam, że kod HTML jest u mnie wyłączony, czyli rozumie, że nie mogę wstawić zdjęcia :(
Muszę stwierdzić, że bardzo dziwne to forum.
Zdjęć nie mogę wstawić, żadnej odpowiedzi na ten temat uzyskać też nie mogę.
Ale dodam jeszcze jedno, w związku z tym , że znam psa chętnie udzielę informacji.

Edited by iwona44
Link to comment
Share on other sites

Witaj. Zdjęcie trzeba najpierw umieścić gdzie indziej w internecie, np. na Photobucket albo Picasa, a następnie skopiować adres obrazka. Teraz otwierasz post i klikasz trzecią ikonkę od prawej (wstaw obrazek). Wklejasz tam adres obrazka i klikasz OK.
I jeszcze jedno, zdjęcia na Dogomanii nie mogą być zbyt duże, maksymalnie 640 x 480.

Jeśli pies znajduje się na stronce schronisko.in to możesz też wkleić tutaj linka.

Link to comment
Share on other sites

Zosia 123 dziękuję za odpowiedz :). No cóż ze wstawianiem zdjęć robię dokładnie tak jak to opisałaś, ale niestety bez rezultatu, za każdym razem pojawia się taki komunikat :
Post denied. New posts are limited by number of URLs it may contain and checked if it doesn't contain forbidden words.
A zdjęcia są owszem na stronie schronisko.in . Psy duże numerek 1209.

Link to comment
Share on other sites

To prawda, że ładny z niego pies. Ale on przede wszystkim jest naprawdę bardzo mądry i taki duży słodziak.
Tak jak wyżej napisałam znam psa, i sama nie rozumie czemu tak się stało. No nie mam jak go zabrać a żal patrzeć , że pies się marnuje. Tak marnuje bo ma potencjał nauka idzie mu jak łapanie piłeczki w locie. Ach , żal ...
A ja dalej nie mam odpowiedzi od moderatora i nie mogę wykonywać żadnych czynności:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...