Jump to content
Dogomania

kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


kela

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Zebra'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/5885/dsc09774uh1.jpg[/IMG][/URL]
Ela, specjalnie dla Ciebie, mówiłam, że blondyna i to w podeszłym wieku :evil_lol:[/quote]
bez przesady z tym wiekiem:razz:

Link to comment
Share on other sites

dorota07 - to teraz musze Cie ochrzanic - czemu mnie nie zaczepilas?!:mad: Mam nadzieje, ze sie poprawisz;) Jak Twoj szkocik sie nazywa? jesli zapamietam, to bede Cie namierzac w katalogu i szybciej znajde.

Zebra - widze, ze zdolniejsza jestes ode mnie i sie naumialas wstawiac fotki. Ja dostalam instrukcje od Kerrego, zapisalam ja sobie i tyle w tym temacie zrobilam:oops:
Queen wyglada swietnie (reszta fotek tez fajowa - obejrzalam, wiec wstawiaj wiecej:p ) i ze swoja "wiekowoscia" nie przesadzaj:cool3:

Link to comment
Share on other sites

jeżeli wystarczą takie rozmiary, to może wstawię coś więcej wieczorkiem, jak wrócę ze związku, po spotkaniu organizacyjnym.
Czapla mam nadzieję, że pogoda dopisze, bo włąśnie grillik się w sobotę szykuje, moja ciocia dostała zezwolenie na sprzedaż piwa i zaczynają od soboty:evil_lol: i juz nas zaprosili, ty oczywiście robisz za członka rodziny w tym wypadku:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czapla']dorota07 - to teraz musze Cie ochrzanic - czemu mnie nie zaczepilas?!:mad: Mam nadzieje, ze sie poprawisz;) Jak Twoj szkocik sie nazywa? jesli zapamietam, to bede Cie namierzac w katalogu i szybciej znajde.

[/quote]

powiem jak nie będziesz bić:p

EMILI MEI ULTRAS:multi:

Link to comment
Share on other sites

Tiaaaa, laska:cool3: , jak chce to jest, różnie to z moją panną bywa:evil_lol: , ja tam ją kocham taka jaka jest, z tymi jej królewskimi humorami włacznie:loveu: , a teraz stoi obok mnie i już chce do łóżeczka, bo mokra jest po kapieli , wszak musiałam ją przed przyjazdem Czapli odchlewić trochę po brykankach za świnką i kąpielach w podkarpackich bajorach ( jak dostanę zdjątka z kapieli to wstawię).

Link to comment
Share on other sites

Wystawa w Rzeszowie tuż,tuż. Czekamy na relację i fotki. Tyle Was tam będzie, że zapewne i speca od fotografowania nie zabraknie. Przypominam tylko, że w myśl Regulaminu Wystaw Psów Rasowych, wystawiajacy musi być trzeźwy (regulamin takiego warunku nie stawia oceniajacym:angryy: ).
Chyba wywaliłem kasę w błoto, bo zgłosiłem TYTUSA na Wrocław do klasy otwartej a on , wiecie o kim piszę, już tam jest i oczywiście w klasie otwartej. A co tam, wcale się tym nie przejmuję.
Zebra, fajna ta Twoja sunia. Pomyśl jako działaczka o zapraszaniu nowych twarzy do sędziowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gokaiba']Wystawa w Rzeszowie tuż,tuż. Czekamy na relację i fotki. Tyle Was tam będzie, że zapewne i speca od fotografowania nie zabraknie. Przypominam tylko, że w myśl Regulaminu Wystaw Psów Rasowych, wystawiajacy musi być trzeźwy (regulamin takiego warunku nie stawia oceniajacym:angryy: ).
Chyba wywaliłem kasę w błoto, bo zgłosiłem TYTUSA na Wrocław do klasy otwartej a on , wiecie o kim piszę, już tam jest i oczywiście w klasie otwartej. A co tam, wcale się tym nie przejmuję.
Zebra, fajna ta Twoja sunia. Pomyśl jako działaczka o zapraszaniu nowych twarzy do sędziowania.[/quote]
Zapominiałem, że pies:evil_lol: też musi być trzeźwy. Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Halo, halo, tu czapla z Rzeszowa:evil_lol: Postaramy sie stosowac do regulaminu:diabloti:
Wlasnie dojechalam do tego pieknego miasta, podroz byla fatalna, nasze piekne drogi w nieustawicznych remontach, ale w koncu udalo mi sie dotrzec. Bedziemy sie swietnie bawic i mam aparat, wiec postaram sie cos pstryknac, gorzej bedzie z wstawieniem, bo ja nadal blondynka, mimo prob Kerrego bym zglebila tajniki umieszczania tu fotek:oops:
Wlasnie zaczal lac deszcz...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Dotarłyśmy do domku, pogoda się jednak udała, było ciepło, ale nie goraco i wiał lekki wiaterek.
Kerraczki zgłoszone 5 sztuk, dojechały wszystkie i tak:
[B]PSY [/B]
Kl. Otwarta
Syrius Braudag - doskonały , CWC

Kl.Champion
Hardy Kerrydom Court - doskonały, CWC,NDPwR, BOB, BIG, BIS - 3 lokata:multi:
pies bardzo ładny i ekspresyjny, bardzo nam się podobał,


[B]SUKI
[/B]Kl.Otwarta
Queen Braudag - doskonała, CWC, NDSwR

Kl.Champion
Saxana Braudag - doskonała ,CWC

Kl.Weteran
Laguna Milepork - doskonała, Naj, Weteran w Rasie

Słowacy bardzo sympatyczni, miło było się z nimi znowu zobaczyć, pies naprawdę fajny i gdyby nie to że BIS-a całej wystawy dostał mój wymarzony wilczarz, to miałabym trochę niedostyt że tylko 3 na BIS-ie był Hardy:lol:
Ale powiem Wam, że dowiedzieliśmy się rzeczy niebywałej, Hardy w Krakowie w porównaniu z "faworytem" dostał ocene bardzo dobrą, oni byli zszokowani, i mysle że znakomita większośc widzów również, poprosze o przesłanie e-milem karty oceny z krakowa to wstawię, żebyśmy wszyscy zobaczyli jak sędzina uzasadniła swoją ocene:mad:
Dobra, zdjatka jakieś podobno są, ale nie robione przez Czaple, tylko przez mojego małżonka, - wstawię jutro, dzisiaj od 6 rano w biegu to mam juz dość.
Gokaiba, ze mnie to taki działacz:p, ja jestem człowiek od szarej, albo raczej czarnej roboty fizycznej, na dodatek i na temat sędziów nie mam nic do powiedzenia, nie to co przewodniczacy zarządu;). Ale myślę, ze osoby do pracy tez są potrzebne, my mamy dośc fajna i zgrana ekipe "pracowników" powiedzmy którzy robią robote za friko i jeszcze się dobrze bawią, chociaz dzisiaj to pewnie wszyscy padamy z nóg.
Dobra, zdjatka jutro, a dzisiaj ide nacieszyć się trzema kerrakami w domu:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zebra']dowiedzieliśmy się rzeczy niebywałej, Hardy w Krakowie w porównaniu z "faworytem" dostał ocene bardzo dobrą, oni byli zszokowani, i mysle że znakomita większośc widzów również, poprosze o przesłanie e-milem karty oceny z krakowa to wstawię, żebyśmy wszyscy zobaczyli jak sędzina uzasadniła swoją ocene:mad:
[/quote]no to ładnie że wszystko się udało,a to co dzieje się na ringach to nie bardzo da sie określić normalnymi słowami,ja to potrafię ale z wiadomych przyczyn nie moge,myśle że dojdzie w pewnym momencie do syatuacji,że nikt zza żadnej granicy nie przyjedzie do naszego pięknego kraju pokazywać,dopóki jaśnie pani z kumplostwem nie przestanie sobie robić jaj na ringach,a my możemy nazwać sie szczęściarzami,że w Sopocie Ursus nie zszedł z ocena bdb:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim gratulacje:multi: :multi: :multi:
Hardy mi sie podoba i tak troche jest w typie TYTUSA. Trochę mi wstyd, że namawiałem właścicieli HARDEGO na Kraków, mimo że wiedziałem kto sędziuje. Teraz za to sobie odbił:eviltong: .Opis z Krakowa HARDEGO, koniecznie musi się znaleść na forum.
Zebra, ja się wycofałem z pracy w Zarządzie i tylko pomagam żonie prowadzić sekcję kynologiczną w szkole. Organizowane są konkursy, małe wystawy miedzyszkolne, oczywiście pokazy psów rasowych, pogadanki o rasach psów. To jest naprawdę propagowanie psa rasowego bo większości to dzieci wymuszają na rodzicach zakup psa. Każdy Zarząd Oddziału musi wypełniać uchwały Walnych Zgromadzeń i to na nich trzeba przeforsować decyzję o zaproszeniu sędziów. U nas w zwyczaju było, że kierownicy sekcji proponowali sędziów a Zarząd tylko zatwierdzał. Proponuję Tobie, aby na zebraniu sekcji wybrać zacną obsadę sędziowską i zgłosić ją na Walnym. Wiem, że padnie argument o wysokich kosztach ale z doświadczenia wiem, że nardobicie to ilością wystawców. Np. na nasze wystawy do Pani Tierientiew, Guidetti zgłaszało się ponad 130 psów. Sędziowie zagraniczni z taką ilością psów sobie doskonale radzą i nie sędziują byle jak bo są w doskonałej formie fizycznej, "niezmęczeni".
Pani Tierientiew mając na ringu 140 psów, tak dokładnie sędziowała, że u czarnego teriera, Mł.ZW.Europy wykryła sztuczne jądro a Pan Kuplauskas wychwycił u Int.Ch.husky, że nie widzi na jedno oko. Profesjonalizm.
Trzymajcie się ciepło i odpoczywajcie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...