Jump to content
Dogomania

kerry blue terrier (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


kela

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Zebra , Czapla milo bylo Was spotkac ......... Po 6 godzinach w aucie - w tym ponad 2 h w korkach ( zwlaszcza Krakow to byl Hadcore :angryy: ) odechcialo mi sie chwilowoRzeszowa.
Poza tym kerrak piiiieeekny . JAk go zobaczylamto nie mialam zadnych watpliwosci kto zgarnie BOGa :)

Link to comment
Share on other sites

Nitencja, jak sama widzisz nie było tak źle w tym Rzeszowie;)
Mnie to widziałas tylko chwilkę, przy przyjmowaniu psów, a potem to już nie miałyśmy szansy się zobaczyć, bo ja wszystko w biegu, jak to "fizyczny" organizator. Czapli bardzo podobały się Twoje maluchy i żałuję, że nie dotarłam i wogóle trafiło mnie jak sie dowiedziałam ze zmienili kolejnośc sędziowania u nas na ringu, bo mój małzonek dotarł z Czaplą i psami trochę póżno i na gwałt - prawie- czesałyśmy 4 kerraki, nie było szans żeby zdążył ofocić szkoty, bo już były po ocenie:mad: .
Ja tak ogólnie wystawy i nas bardzo lubię, i pogoda się udała i widownia dopisała i wystawcy też w większości zadowoleni, ale zap... straszny, co bedzie w lutym to ja sobie nawet nie wyobrażam.
Gokaiba, co do zgłaszania czegokolwiek kierownikom, tiaaaaa, ja naprawde kilkunastokrotnie zgłaszałam różnych sędziów i w znakomitej większości moje sugestie nie były brane pod uwage, p.Jaworskiego o dziwo ( dla mnie- bo też o niego zabiegałam) zaproszono, ale na następne wystawy już jest jak dawniej, cóż, pewnie głową muru nie przebiję, albo u Was było inaczej, albo sprawa widziana z pozycji podstawowego- powiedzmy-członka wyglada całkiem inaczej. Do nas tez wiele osób zgłosiło się teraz dla p.Jaworskiego, a ocenę np.terierów prowadził również p.Jedrasiak, a miał wczesniej jeszcze p.Stępka, ale któraś z sędzin się rozchorowała i poproszono p.Stępke o sędziowanie psów z grupy VIII, a teriery dostały się p.Jędrasiakowi. Dodam że żadnego z sędziów nie było w proponowanej obsadzie, co sama na sobie odczuła m.in. Nitencja:roll: .
Powiem nawet że ja osobiście prosiłam usilnie żeby kerraki do oceny dać ok. lub po 12, bo ja nie zdążę zakończyć przyjmowania psów i zdać wszystko w sekretariacie, osobiście o to prosiłąm i dostałam kerry ok. 11, więc jak widać niewiele mogę, ale nie zraża mnie to żeby jednak w tym związku pomagać i zaiwaniać przy każdej wystawie:lol: . Zawsze mogę liczyć na znajomych, tym razem sporo pomógł nam przy ringu Foxy Doxy, który pilnie czuwał, żebyśmy z Czaplą zdążyły na ocenę, a potem na finałach, kiedy ja klaskałam i krzyczała, znaczy dopingowałam Lucysię i Hardego , oraz biegałam jako obsługa sekretariatu wpisywać Czechom i Słowakom oceny do rodowodów, trzymał na kolanach moją Queen, która nie uważa za słuszne położyć się na betonie , a tylko takie podłoże było jej dostępne,( no były jeszcze plastikowe krzesełka, jak to na stadionie, ale tam to za nic nie mogła sie wcisnąć).
Dobra, tyle na teraz, p[oczekam aż małżonek wróci i wstawi zdjęcia do komputerka , to wtedy trochę zdjęć z wystawy powstawiam.

Link to comment
Share on other sites

A co do BOG, to dla mnie i Czapli było jasne ze ten pies u tego sędziego musi dostać grupę i byłyśmy pewne, że ma ogromne szanse w ścisłym finale, chociaż jak mówiłam wcześniej, wilczarz był poprostu przepiekny, był tez naprawdę świetny springel spaniel, świetnie poruszający się i super wystawiany, ale kerry było dla nas pewne na pudle:multi:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://img66.imageshack.us/my.php?image=rzeszwsierpie2007001op2.jpg"][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3854/rzeszwsierpie2007001op2.th.jpg[/IMG][/URL]

znowu cos namodziłam,zapytałam córki i klops, ale jest co jest, może reszta się uda lepsza

Link to comment
Share on other sites

zdjęcia jak się okazuje nienajlepsze, mój małżonek nie za bardzo potrafi fotografować psy, jaskółki wylatujace z gniazda na naszym balkonie i owszem, ale pieski nie bardzo, wstawię co się da, zdjęcia na pudle wstawię jak dostane od kolegi który je robił

Link to comment
Share on other sites

Nitencja, ja nie marudzę, większośc kerrakowych zdjęć jest właściwie zdjęciami "tyłeczków" ich właścicieli i tyłeczków tychże kerraków również.
Mój małzonek stwierdził, że nie mógł dojśc bliżej i zrobić dobrych zdjęć, bo namiociki z yorkami w środku były porozstawiane tak, że nie można nawet było podejśc do ringu, trochę prawdę mówi, bo wejście na nasz ring było naprawdę milimetrowe, i aż dziw że psy wchodzące i wychodzące nie wpadały tam na siebie, co przy naszych miłych terierkach wiadomo czym mogłoby się skończyć:mad: . Ale ja i tak mu nawtykałam, że się nie postarał, bo ptrzeciez mógł wejść na te yorki i zrobić zdjęcia:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam. Cudny kerak, cudny kerak. A Nitencja to co. Zdaje się, że na pudle coś podpalanego stoi. Też się należą gratulacje!!!!
Kiedyś miałem taki przypadek na ringu, CZAK przegrał z psem który był w słabej formie. Pierwszy raz w życiu byłem świadkiem głośnego oprotestowania werdyktu sędziny przez asystenta Któż to był? Sprawdziłem starą kartę oceny psa i jest jak wół podpis asystenta - Nitka:evil_lol: Zresztą było o tyle zabawnie, bo sędzina po uwadze asystenta uzasadniła ocenę, jakoby CZAK miał niewystarczająco głęboką klatkę piersiową a tydzień wcześniej w Kaliszu ta sama sędzina napisała, cytuję: wyjątkowo głęboka klatka piersiowa. Takie życie.
Zebra, tak obserwując fotki to zauważyłem mało ludzi. Jak było naprawdę na wystawie?
Maaja, zwrócono się do mnie z zapytaniem o szczeniaki. Chcę dać namiar na Ciebie tylko nie posiadam takowego.

Link to comment
Share on other sites

Fakt Gokaiba, najbardziej interesowały mnie kerry, zaraz potem wilczarze, ale już się poprawiam - cudna Nitencja, cudna Nitencja;)
Ludzi widzisz mało, bo to są zdjęcia z finałów, które u nas sa prowadzone na płycie głównej na którą wstęp oddzielnym wejściem mają tylko właściciele z psami ocenianymi w tym właśnie finale, czyli odzielnie szczeniaki, juniory weterany itd. czapla widział jak to działa, to opowie czy fajnie, reszta ludzi i psów jest poza ogrodzoną płytą główną, wszystko doskonale widać i jest to bardzo wygodne tak dla prowadzących finały, jak i dla właścicieli pokazywanych psów. U nas jest zawsze dużo ludzi i wystawców i zwiedzających, wystawa jest zawsze rozpropagowana w mediach i o ile dopisze pogoda to widownia także.

Link to comment
Share on other sites

No i ja dotarlam, ale pisze z kompa co ma jakis blad, wiec ciekawe jak wyjdzie.Rzeszow goscinny, wystawa fajna, pogoda dopisala. Mnie tylko powala droga, bo 6 czy 7 godzin w samochodzie (zalezy jak szybko sie minie odcinki remontowane i w ilu korkach sie stoi) nie napawa mnie radoscia..., ale czasami moge sie pomeczyc, zeby wysciskac Zebre! Kurde, to tu "buzki" nie dzialaja...Hardy fajny i wcale nie za wielki,krociutki,chodzi jak marzenie, ma swietny temperament, podwalal sie do naszych dziewczyn, a i my przy okazji obskoczylysmy buziora :-) A i jeszcze dodam, ze ma przemila wlascicielke :-)O jego wadach napisze pozniej, bo juz musze konczyc.

Link to comment
Share on other sites

Jak to miło popatrzeć na zdjęcia z wystawy .....
Ehhh .... rozmarzę się ......, a tu szczekająca rzeczywistość za plecami :evil_lol:
Jeden dzidziuś pojechał dzisiaj (chyba to już wczoraj) do nowego domku, a mnie tak strasznie przykro :-( Ludzie czekali dobrych kilka miesięcy na szczeniora, dom wydawał się rewelacja, a ja "pakam" za Nim:placz:

Gokaiba Namiary na mnie to 0602705569 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gg 6404161
Ewentualnie jakbym sie nie zgłaszała to namiary adopcyjne dla psów starachowickich 660440525 i [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (Kontakty obsługiwane przez trzy osoby łącznie (w tym mnie), dobrze zorientowane w sytuacji, więc jeśli padnie hasło kerry blue, wiadomo jak umawiać na kontakt)

Dina mi przytyła okrutnie :-( choć wciąż karmi (!) 5 niemałych klusków
Odchudzanko niedługo zaczynamy !

Link to comment
Share on other sites

A słuchajcie Mam pytanie ! Jak się u Was w oddziałach odbywa tatuowanie?
Po tym, co widziałam w naszym oddziale ręce mi opadły :-(
1 rękawica /mocno dziurawa/ służąca tylko do rozmazywania tuszu:angryy: , 1 gazik obracany tak, żeby starczyło na wszystkie tatuowane psiaki!
Generalnie dla mnie jak kosmos, dla Kolegi, który ze mną pojechał do oddziału jeszcze większy .... . My przy jakimkolwiek kontakcie ze psami / szczeniakami na ulicach zachowujemy wielokrotnie większą sterylność (żeby ich i innych psów nie pozarażać wzajemnie)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...