Jump to content
Dogomania

6-tygodniowy kundelek już w nowym domku!!!


magda222

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='da-NUTKA']Podnoszę malucha[/quote]

[CENTER][COLOR=red][B]da-NUTKA, da-NUTKA, da-NUTKA, da-NUTKA, da-NUTKA,[/B] się pojawiła.:multi: [/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=red]SUPER!:loveu: [/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=red]Teraz to psiak już na pewno będzie miał szczęście.:lol: [/COLOR][/CENTER]

[CENTER][COLOR=red]da-NUTKO kochana jeszcze tu musisz zajrzeć (naciśnij króliczka).[/COLOR][/CENTER]

[CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=63722"][IMG]http://images25.fotosik.pl/19/df142e991150852d.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

[CENTER][COLOR=blue][B]Innych też zapraszamy![/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]Madziu przepraszam że wcięłam się na wątek.[/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Psiaczek znalazł dom!!! Przyjechała do nas jego nowa pani.Bardzo sympatyczna osoba.A na dodatek okazało sie że jest to koleżanka mojej siostry ze studiów :) Siostra mówi że będzie mu u niej jak w raju bo to złoty człowiek :) hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Fantastyczna wiadomość! :multi:[/SIZE]
[RIGHT][SIZE=1]I to kolejna w tym tygodniu. :evil_lol:[/SIZE]
[/RIGHT]
[LEFT][SIZE=3]Powodzenia szczeniaczku w nowym domku! [/SIZE]
[SIZE=3]Szczęścia, miłości i jeszcze raz miłości! :loveu: [/SIZE][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']Psiaczek znalazł dom!!! Przyjechała do nas jego nowa pani.Bardzo sympatyczna osoba.A na dodatek okazało sie że jest to koleżanka mojej siostry ze studiów :) Siostra mówi że będzie mu u niej jak w raju bo to złoty człowiek :) hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!![/quote]

magda222 bo jeszcze ktoś pomyśli, że się cieszysz że znalazł się taki domek!

Dzisiaj zawoziłam Magdę222 i szczeniorka do nowego domu i ..................
Najpierw kilka razy rozmawiałam z Magdą222 bo mi :placz: do telefonu, że ona go tak kocha, że nie może go oddać i chce go sobie zostawić.

Kiedy udało mi się ją namówić, żeby przynajmniej pojechała do Kobióra i zobaczyła domek to już nie tylko Magda222:placz: , ale i nowa opiekunka :placz: bo bała się, że Magda jej już nie przywiezie psiaka.

Tak miałam dwie bardzo pozytywnie zakręcone kobiety.
Mało tego zakręcony i zakochany w piesku jest cały nowy domek.
PO PROSTU SUPER!

Tylko więcej takich adopcji mogę, życzyć WAM i sobie.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM
WSPANIAŁA ROBOTA

MADA to z twojego ogłoszenia odezwali się ludzie - SUPER.

Link to comment
Share on other sites

Kiedy magda222 wróci z pracy to napewno coś tu napiszę i zmieni tytuł, ale mam jedną niewesołą wiadomość i jak zwykle błagam o pomoc.

Dzisiaj do weterynarza w Katowicach przyprowadzono 3-y miesięcznego małego szczeniaka do uśpienia.

Wyrok udało się odroczyć do piątku.

Niestety na razie nic o piesku nie wiem, jak tylko coś będę wiedziała więcej to zaraz dam znać i mam nadzieję, że również szybko znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...