Jump to content
Dogomania

MEGA Lis - Dzika Gęś Wyścigowa zaprasza!


Cambel&Megi

Recommended Posts

[I][COLOR=royalblue]Kamila :calus:[/COLOR][/I]
[I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I]
[I][COLOR=#4169e1]Widzę, że nareszcie wrzucilaś nowe zdjęcia małej Megi :loveu: Galeria tu ruszyła pełną parą, nie to co u nas 8) Jak tam u weta ostatnia wizyta?? Śliczne zdjęcia, oby takich więcej :multi: Czekamy na Ciebie w schronisku :loveu:[/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję Wam... ;)

Ilonko, u weta dzisiaj było OK, niestety nie było czasu się zapytać, o to co chciałaś, bo musiałam szybko wyjść, czekała jakaś suczka z ropomaciczem, a ja nie chciałam zawracać już głowy...
Jeszcze się zapytam, bo idziemy chyba w czwartek, na kontrolę... Dostałyśmy do domu tabletki - antybiotyk, mam małej podawać przez 4 dni.

No tak jak się już dowiedziałaś na gg, w schronisku pewnie będę w środę .


A ten malec głupi, jak byłam z nią u znajomych to mi żeberka wyżarła z talerza jak się odwróciłam. Ale to dobrze, bo i tak ich nie chciałam :evil_lol:

A poza tym, to szkoda gadać...:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']Dziękuję Wam... ;)

Ilonko, u weta dzisiaj było OK, niestety nie było czasu się zapytać, o to co chciałaś, bo musiałam szybko wyjść, czekała jakaś suczka z ropomaciczem, a ja nie chciałam zawracać już głowy...
Jeszcze się zapytam, bo idziemy chyba w czwartek, na kontrolę... Dostałyśmy do domu tabletki - antybiotyk, mam małej podawać przez 4 dni.

No tak jak się już dowiedziałaś na gg, w schronisku pewnie będę w środę .


A ten malec głupi, jak byłam z nią u znajomych to mi żeberka wyżarła z talerza jak się odwróciłam. Ale to dobrze, bo i tak ich nie chciałam :evil_lol:

A poza tym, to szkoda gadać...:-([/quote]

[I][COLOR=royalblue]No widzisz jak Ci się piesek przydał w nieoczekiwanym momencie :evil_lol: [/COLOR][/I]
[I][COLOR=#4169e1][/COLOR][/I]
[I][COLOR=#4169e1]Ech, no widzisz jak to jest... Samo dno...[/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka'][I][COLOR=royalblue]No widzisz jak Ci się piesek przydał w nieoczekiwanym momencie :evil_lol: [/COLOR][/I]

[I][COLOR=#4169e1]Ech, no widzisz jak to jest... Samo dno...[/COLOR][/I][/quote]

Taki śmietniczek, na całe szczęście, że to wzięła, bo ja to bym kolejną godzinę męczyła, a ona kilka minut, i już nie ma...

Ech...W końcu zaznałam tego najokropniejszego uczucia, samotność, chociaż wcale nie chciałam, broniąc się rękami i nogami. :roll:
I co teraz? Sznur na szyję, i pod gałąź....Echh...
Kurde, czemu mieszkam tu gdzie nie ma takich pól, do przemyślen, co można zostać samemu, gdzie się ludzie nie przyglądają, czemu masz świeczki w oczach ?


[quote]
[I][COLOR=royalblue]Ładny avek :loveu:[/COLOR][/I]

[I][COLOR=#4169e1]I gratuluję czwartej łapki ;-)[/COLOR][/I]
[/quote]

Ten avek, to tak mnie wkurza trochę, taki ciemny...To zdjęcie dziwnie wyszło..i tak pojaśniłam trochę...

Dziękuję. ;) Fajnie tak, 4 łapki..Nie chcę ogników!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']Ech...W końcu zaznałam tego najokropniejszego uczucia, samotność, chociaż wcale nie chciałam, broniąc się rękami i nogami. :roll:
I co teraz? Sznur na szyję, i pod gałąź....Echh...
Kurde, czemu mieszkam tu gdzie nie ma takich pól, do przemyślen, co można zostać samemu, gdzie się ludzie nie przyglądają, czemu masz świeczki w oczach ?[/quote]

[I][COLOR=royalblue]Ja też, tak jak Ci pisałam na gadu... Już tak dalej nie mogę, to wszystko powróciło...[/COLOR][/I]
[I][COLOR=royalblue]Też bym tak chciała... :( Z dala od wszystkich ludzi.. Z dala od wszystkiego...Wszędzie domy, nie ma chwili spokoju... [/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='volontariuszka']oj! cieszę się, że kolejna schroniskowa psinka znalazła domek. Słodka ta Megi :loveu:[/quote]

Z innego "źródła" to ja nawet nie chciałam...Pseudohodowli popierać nie chcę, a rasowego? Hm...Megi i już. ;)
Dziękujemy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hejj Leniaste :cool3:



[quote name=':: FiGa ::']Możemy liczyć dziś na jakies zdjęcia Megulca miniczaba :cool3: :evil_lol:[/quote]


Miniczab :evil_lol:
Megi to Miniczab lisiasty. :cool:

Haaah, trzeba mieć te zdjęcia. :hmmmm: Tobie dobrze, zrobiłaś, podlinkowałaś, i szpanujesz. :evil_lol:
Zapraz coś poszukam, a nuż znajdę ?

Link to comment
Share on other sites

U nas dobrze :loveu: Megulcowa gryzie zawzięciucha jedna :hmmmm: chce się bawić, pf..Łapie za łdyki, palce :evil_lol:
Pogoda no mozna powiedzieć, dopisuje, słonce świeci, tylko ten upierrdliwy wiatr...
Megusiastą dzisiaj puściłam pierwszy raz bez smyczy, i wracała :cool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']
Miniczab :evil_lol:
Megi to Miniczab lisiasty. :cool:

Haaah, trzeba mieć te zdjęcia. :hmmmm: Tobie dobrze, zrobiłaś, podlinkowałaś, i szpanujesz. :evil_lol:
Zapraz coś poszukam, a nuż znajdę ?[/quote]Będzie i lisiasty :eviltong:

Trzeba mysleć przyszosciowo :eviltong:

Co do smyczki to gratki :razz: Po maym kroczku do celu :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel']Haha, zwiałoby Ci tego Jacka :cool3: Ja się o moją boję, jak czasem podwieje, a ona poleci ? :eviltong::eviltong:[/quote]

Haha ja tam sie boje o siebie :D Mnie to rzuca :D:D
Jack sie trzyma ostro na łapach :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...