Jump to content
Dogomania

Chojnice 29.07.2007 CAC


simbik

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czy mogłabym prosić fotografów żeby podeszli na ring spanieli ring:15 i cykneli fotki cockerów angielskich są tylko 3 sztukii pewnie zaczną się od razu o 10 ( jest to ring na którym później wystawiane są charty)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='strumyk']jezeli wjezdzasz samochodem, to nawet sie uda przemycic, bo parkingjest za brama przy ringach
jak sie wchodzi przez brame to niestety nie wiem ,bo wjezdzalam[/quote]
Chyba nie wjadę, moi mnie wypuszczą przed wystawą bo oni nie chcą iść ze mną (nawet dobrze, nie będzie marudzenia :diabloti: )...

A czytałam gdzieś, że kogoś nie wpuścili, zadzwonił po hodowcę (też chciał psiaka pokazać), hodowca przyszedł i nie było problemu :razz:
hmm, no nie wiem, nie wiem - zobaczy się, moją sunię muszę wziąć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bognik']Chyba nie wjadę, moi mnie wypuszczą przed wystawą bo oni nie chcą iść ze mną (nawet dobrze, nie będzie marudzenia :diabloti: )...

A czytałam gdzieś, że kogoś nie wpuścili, zadzwonił po hodowcę (też chciał psiaka pokazać), hodowca przyszedł i nie było problemu :razz:
hmm, no nie wiem, nie wiem - zobaczy się, moją sunię muszę wziąć ;)[/QUOTE]

jak Ci sie nie uda to wejdz z jednym psem, poproś kogos zeby Ci przytrzymał psa i idz po drugiego i wejdz ponownie :)

Link to comment
Share on other sites

jezu ja sie boje...nie dostałam jeszcze potwierdzenia a jak do jutra nie dojdzie to kaput...jutro jade nad morze o 12 w nocy, i co zrobić jakby nie doszło? wziąć dowód wpłaty i poprosić o podanie numerka nowego??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiunia02']jak Ci sie nie uda to wejdz z jednym psem, poproś kogos zeby Ci przytrzymał psa i idz po drugiego i wejdz ponownie :)[/quote]
Ja nie zgłaszałam psa, chcę wejść tylko z jedną sunią żeby pokazać ją hodowcy ;) Jak co to chyba po hodowcę zadzwonię ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='strumyk']do nas juz doszlo :)[/quote]
Do nas niestety wszystko dochodzi z opóźnieniem, nawet rachunki. Kiedyś była afera, że niby listonosza nie mamy:niewiem: ehh... Potwierdzenie do Inowrocławia dostaliśmy tydzień po wystawie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...