Jump to content
Dogomania

Ogonki u yorczków- kopiowanie


Caroline

Recommended Posts

Carragan,

No co Ty w metryce nie pisze sie info o kopiowaniu. Mialas chyba na mysli ksiazeczke zdrowia, ale tam tez nie ma takich danych.

Sadze, ze do tego weta co mi to powiedzial, to nawet na szczepienia nie powinnam chodzic :lol:

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Bede ja bez psa :-) Pies czeka na ukonczenie 15 miesiecy i dopiero wtedy ruszymy na wystawy. Poza tym wciaz czekam na rodowod, a to jest od 2004r. warunkiem przyjecia zgloszenia na wystawe :-?

Carragan, no to jak moze mala pogawedke sobie utniemy??? :D

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Bede ja bez psa :-) Pies czeka na ukonczenie 15 miesiecy i dopiero wtedy ruszymy na wystawy. Poza tym wciaz czekam na rodowod, a to jest od 2004r. warunkiem przyjecia zgloszenia na wystawe :-?

Carragan, no to jak moze mala pogawedke sobie utniemy??? :D

pozdrawiam,

a mlodego championa niechcecie zrobic ? :hmmmm:

A poza tym w ktory dzien bedziecie ? :roll:

I moze dolaczysz takze do reszty dogomaniakow ? 8)

I jak ja Cie poznam ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma zaklusow na wszystkie te laury ;)

Bede w piatek i moze tez w sobote. Musze sie "naumiec" wystawiac swojego psa :-)

Aha, a przy ktorym ringu spotkam pozostalych Dogomaniakow i Ciebie?

No i kiedy zamierzacie przybyc?

A poznasz mnie ... hmmm ... no nie wiem, chyba z tabliczka na piersi bede chodzila z napisem "Wind ta z Dogomanii" :lol:

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Ojej.

Jaka szkoda, że Was nie spotkam. Ja będę w niedzielę, wytawiam cavisia, Ginę wystawiam dopiero w maju w Łodzi.

Gosia.

jesli chcesz masz szanse spotkac sporo z nas bo ja,Dede,chyba Ursus i jeszcze niektorzy wystawiamy sie takze w niedziele.....W niedziele jest gr.I i gr.X czyli nasza :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ojej.

Jaka szkoda, że Was nie spotkam. Ja będę w niedzielę, wytawiam cavisia, Ginę wystawiam dopiero w maju w Łodzi.

Gosia.

jesli chcesz masz szanse spotkac sporo z nas bo ja,Dede,chyba Ursus i jeszcze niektorzy wystawiamy sie takze w niedziele.....W niedziele jest gr.I i gr.X czyli nasza :roll:

No i grupa IX czyli nasza.

Tylko jak my się wszyscy rozpoznamy?

:hmmmm:

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Ojej.

Jaka szkoda, że Was nie spotkam. Ja będę w niedzielę, wytawiam cavisia, Ginę wystawiam dopiero w maju w Łodzi.

Gosia.

jesli chcesz masz szanse spotkac sporo z nas bo ja,Dede,chyba Ursus i jeszcze niektorzy wystawiamy sie takze w niedziele.....W niedziele jest gr.I i gr.X czyli nasza :roll:

No i grupa IX czyli nasza.

Tylko jak my się wszyscy rozpoznamy?

:hmmmm:

Gosia

moze tak jak mielismy sie w Rzeszowie tzn.przy honorowce ? Mam nadzieje ze zostajecie.....?

Link to comment
Share on other sites

to trzenba by cos ustalic....W razie czego w katalogu my to Cerigen Czarna Ewa........Jedyny wilczarz w mlodziezy psow,umaszczenie charakterystyczne :lol: Cos pomiedzy szaro-czarno-brazowo-rudym z irlandzkimi znaczeniami i jasnym udkiem :D W kazdym badz razie my na pewno bedziemy przy ringu chartow :roll:.A ze bez Cerigena nigdzie sie nie ruszam na ogol to jesli przyjdzie do ringu gr.IX wyraznie zestresowana dziewczyna z wilczarzem to ja :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...