Jump to content
Dogomania

Austria - kopiowanie


Alter Idem

Recommended Posts

  • 1 year later...

[quote name='maga18']Elitesse dzieki za odp :)

a powiedz mi jeszcze (troche nie na temat) gdzie mozna wystawiac kopiowane urodzone koncem 2008? :cool3:[/quote]


Slowacja, Wegry, Slowenia i dalej wszedzie na poludnie, caly wschod, Hiszpania, Portugalia, Gibraltar
Czechy ale tylko z kopiowanymi ogonami - uchy musza byc naturalne

napewno NIE mozna w Niemczech, Szwajcarii i chyba we Francji
nie wiem jak do konca jest ze Skandynawia bo niby nie wolno a w relacjach z wystaw non stop sa foty psow kopiowanych :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']Slowacja, Wegry, Slowenia i dalej wszedzie na poludnie, caly wschod, Hiszpania, Portugalia, Gibraltar
Czechy ale tylko z kopiowanymi ogonami - uchy musza byc naturalne

napewno NIE mozna w Niemczech, Szwajcarii i chyba we Francji
nie wiem jak do konca jest ze Skandynawia bo niby nie wolno a w relacjach z wystaw non stop sa foty psow kopiowanych :roll:[/quote]
W Skandynawii weterynarze amputuja z powodow medycznych:cool3: i jest to wpisywane do rodowodu i mozesz wystawiac na wystawach

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Elitesse, ze Szwecją np. jest tak, że mogą wystawiać się tam psy kopiowane, pod warunkiem, że są urodzone w kraju gdzie nie ma zakazu kopiowania.

Niestety na kopiowane zamyka się coraz więcej państw. Włochy nie mogą się zdecydować (przed jedną z najwazniejszych wystaw w tym kraju po tym, jak przyszły zgłoszenia od włąścicieli psów, również ciętych, wprowadzili zakaz dla psów kopiowanych :diabloti:, który po wystawie został zniesiony)

We Francji na pewno jest zakaz (wiem, bo ubolewam nad tym strasznie) już od kilku lat.

[I]edit: w Hiszpanii wciąż można wystawiać cięte psy :multi: [/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...