Jump to content
Dogomania

Krzywy kręgosłup


ANN4321

Recommended Posts

Mam pytanie, moja sunia Lhasa Apso, która ma ok 7 m-cy, jest karmiona karmą odpowiednią do wieku Royal Canin. Od pewnego czasu zauważyłm, że dziwnie się garbi siedząc. Teraz od ok dwóch tygodni zauważyłam że jej kręgosłup w odcinku (najlepiej chyba określę jeśli podam że nad żołądkiem) jest lekko wypukły. Co robic aby się to nie pogłębiało. Czy Lhasaczki mogą chodzić po schodach (mam w domu dosyć strome schody, po których ona kilkanaście razy się porusza? Czy faktycznie sucha karma w 100% pokrywa wszystkie zapotrzebowania szczeniaków?

Edited by ANN4321
błędy
Link to comment
Share on other sites

Weź pieska do lekarza niech zrobi rtg to będziesz wiedziała co jej jest. Wg mnie sama sucha karma nie wystarczy, ale ja jestem zwolennikiem domowej diety dla psów, więc każda sucha będzie wg mnie niedobra. Dajesz jej coś jeszcze do jedzenia czy tylko te bobki?

Link to comment
Share on other sites

Czasami dostaje chrząstki, surowe serduszka czasami biały ser, żółty od dwóch tygodni dodaję jej do jedzenia olej z łososia.
Karmię suchą karmą bo tak mi radził hodowca i weterynarz, że najlepiej bilansowana a domu trudno jest dobrać odpowiednie proporcję i nie ma problemu ze stolcem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...