Jump to content
Dogomania

Kapok


Maron86

Recommended Posts

Witam
Zastanawiam się jaki kapok dobrać dla swojego psa. Waga 54kg (+/-2kg) w typie mastifa tybetańskiego, pływa dobrze i uwielbia wodne zabawy. Ja jednak jestem trzęsidupa jeśli chodzi o bezpieczeństwo i wolę się w takowy kapok zaopatrzyć, tym bardziej że w niedalekim czasie będziemy próbować w ratownictwie wodnym :razz:. Plany, planami, wszystko wyjdzie w 'praniu' czy mój Szatan :diabloti: będzie chciał współpracować.
W każdym razie na oku mam kapok ten:
[URL]http://www.pelna-miska.pl/pl/p/EzyDog-kapok-SeaDog-Vest-XLarge-czerwony/2481[/URL]

Czy to jest dobry kapok? Czy jest może w podobnej cenie jakiś 'lepszy'? Czy przejmować się faktem że mój burek po mocnym ściśnięciu ma obwód klatki piersiowej 119cm, czyli został by zapas 'aż' 3cm na paskach?
Jakie są wasze opinie, co doradzicie. To pierwszy kapok który kupię i mam nadzieję ostatni (cena mnie trochę powala :eviltong:).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

mam taki kapoczek w kolorze zoltym i w tym rozmiarze dla swojego owczarka. Tez zaczeam swirowac w kwesti bezpieczenstwa po zeszlorocznej smierci mojej Alfy.. Wiec teraz moj swietny ale juz nie mlody plywak ma kapoczek:) Z rufwear moze tez sa ok.. ale drozsze. Mamy ezy doga i sobie chwale. Widocznie wynosi psa, wypycha go w gore:) Te rozmiary z ezy doga uzywaja tez niufy ratownicze:) Wiec chyba dobry zakup:)

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie kupiłam, ogólnie jestem zadowolona bo świetnie leży na psie, ładnie wypiera go z wody, pies bardzo szybko go polubił, ładne luzy w paskach (chociaż taśmy się trochę pod wpływem zimnej wody rozlazły i muszę mocniej spiąć, jednak to nie problem). Problem jest taki że... pasek frontowy w kapoku się zerwał po tym jak pies położył się na plaży. Resztę pasów oglądnęłam i tylko ten frontowy tak badziewnie przyszyty.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam dziś do EzyDog, jestem naprawdę zadowolona. Szybka odpowiedź, trochę zdziwienia (mówią że to pierwszy przypadek, no ale Szaman jest zdolny :razz:. Tata był ze mną wtedy i powiedział że ten pasek to poszedł jak Szaman wbiegł z impetem do wody, a po prostu zauważyłam dopiero jak się położył.
Powiedzieli że reklamację przyjmują, przyślą mi nowy, a ten odbiorą.

Kapok szczerze polecam, firmę też. To tak jak by ktoś się zastanawiał nad kapokiem dla jakiegoś wielkiego bydlaka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...