Jump to content
Dogomania

Jamnik dopadł mysz w piwnicy.


Pitahaya

Recommended Posts

Witam to mój pierwszy post, ale zanim zejdę na zawał przejdę do rzeczy.
Mieszkam w bloku, jak zwykle przechodziłam przez piwnicę na podwórko - pies zawsze leci przodem. Jest u nas w piwnicy sporo bocznych alejek. Pobiegł na chwilkę w jedną i później dalej do drzwi wyjściowych, ale wrócił się do tej alejki (coś go zainteresowało). Usłyszałam piśnięcie po czym pies znowu pobiegł do drzwi prowadzących na podwórko. Weszłam w alejkę i zobaczyłam że na podłodze leży mysz. Taka polna. Ruszała się ale miała bezwładne tylne łapy ruszała tylko przednimi i próbowała się podnieść. Obejrzałam ją (chociaż dla mnie trauma to ogromna) czy nie ma krwi tzn czy pies ją ugryzł. Nic nie znalazłam. Nie wiem może ją tylko trącił czy coś. Ale mimo to martwię się, że psu coś będzie. Jest zaszczepiony na wściekliznę i kilkanaście innych chorób (taki pakiet). Martwię się strasznie. Cały czas na niego patrzę i się boję, że zaraz coś się stanie. Czy takie szczepienia chronią psa przed chorobami przenoszonymi przez takie gryzonie? :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...