Jump to content
Dogomania

Koszalin 2007


sylwiaskalska

Recommended Posts

Przeżylismy tą ulewę i chwalimy sie wynikami:

[SIZE=5][COLOR=blue]Itaka Rysi Wykrot [COLOR=#800080]klasa otwarta, lokata 1 CWC :multi: [/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=blue]Miss Negry od Lalanki [COLOR=purple]klasa pośrednia ,lokata 1,CWC,BOS i BOB :multi: [/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=#800080][/COLOR]
[COLOR=black]Mam troszke zdjęc seterów ,wtedy jeszcze nie padało ,postaram sie wstawić później.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]A my przywiozłyśmy już trzeci z kolei tytuł Najlepszego Szczenięcia :cool3: oczywiście w Yorkshire Terrierach [/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]niestety na BiSie nam nie poszło bo Tanya nie jest przyzwyczajona do deszczu :evil_lol:[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Witam
Ja pierwszy raz byłam na wystawie w Koszalinie i odczucia jak najbardziej pozytywne, tylko ta okropna pogoda, dla moich kudłaczy zdecydowanie blle. Mój lhasaczek rozpoczął kolejną dziesiateczke BOB-ów czyli 31 raz wygrał Rasę;) a jego synek otrzymał kolejne CWC;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zanetta']Joasiu [B]GRATULACJE [/B]dla Twoich dziewczynek :multi: jak zwykle super im poszlo.[/quote]

Dziekuje bardzo za gratulacje ,ale z tego co wiem Marzenko Tobie tez jest czego gratulować :):):):)

W tym miejscu również pragne gorąco podziękowac mojej wspaniałej handlerce Natali za super profesjonalne wystawienie Daisy :calus: :sweetCyb: :bigcool: :klacz: :klacz: :klacz:

Przepraszam ,że odskocze od tematu ale potrzebuje Waszej pomocy !!
Prosze zaglądnijcie tutaj
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75119[/URL] i jeśli ktos będzie miał ochote prosze o pomoc .
Z góry dziekuje .

Link to comment
Share on other sites

Cieszy nas to że są wrażenia pozytywne
Na pogodę nic nie można było poradzić to już siła wyższa :evil_lol:

I tak nie było źle bo zaczęło padać po 14:00 ale już trudno
W zasadzie to kolejna wystawa letnia w tym roku z deszczem w promocji wcześniej jedna z większych - przecież Szczecin MWP 2007 lało w sobotę , a padało w niedzielę
Takie lato :oops:
W przyszłym roku powinno być lepiej

I już teraz serdecznie zapraszamy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cardea']Cieszy nas to że są wrażenia pozytywne
Na pogodę nic nie można było poradzić to już siła wyższa :evil_lol:

I tak nie było źle bo zaczęło padać po 14:00 ale już trudno
[/quote]
Jak to o 14 :crazyeye: ja wystawiałam pudla okolo godziny 11.30 i juz wtedy lało i wcale nie przestało do Bis-a

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna G']Jak to o 14 :crazyeye: ja wystawiałam pudla okolo godziny 11.30 i juz wtedy lało i wcale nie przestało do Bis-a[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]to gdzie ty na ringu byłaś :crazyeye:[/COLOR][/FONT]
[FONT=Courier New][COLOR=Magenta]u nas nie padało :evil_lol:[/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...