Jump to content
Dogomania

Nowy Bosch Soft+


andromeda

Recommended Posts

Czy kogoś pies próbował nowego Boscha ?

Kupiłam dla mojej samoyedki 7 kg na spróbowanie. Szukałam czegoś z małą ilością białka po cieczce.

Skład spisany z worka:

świeże mięso z kaczki 60%, skrobia ziemniaczana, białko ziemniaka, groch (suszony) hydrolizowane białko kaczki, fosforan dwuwapniowy, suszone drożdże piwne, glukozamina, siarczan chondroityny, sproszkowana cykoria.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='hanaula']Ja też właśnie zamówiłam dla mojej cavalierki tę karmę. Jest uczulona na kurczaka, mam nadzieję, że po kaczce rewolucji nie będzie. Nigdzie nie mogę znaleźć opinii o tej karmie, nadal u Twojego psiaka jest ok?[/QUOTE]

Tak jest fajnie :)

Karma wszystkim smakuje. Nawet koty są chętne na nowego Boscha.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='hanaula']Nie, jeszcze myślę ok. 3 dni pełnego wolfsbluta, a potem zaczynam mieszać. A jak u Was, nadal jesteś zadowolona? Nie wywołała żadnych alergii?[/QUOTE]

Odpukać nadal jest dobrze :)

Teraz chcę kupić pstrąga na sprawdzenie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Od kilku dni podaję boscha z kaczką i tez jest ok. Co najdziwniejsze potrafi zjeść karmę samą:crazyeye:, drapanie jak do tej pory nie pojawiło się, ale z nią nigdy nie wiadomo, czasem zje 3/4 worka i dopiero pojawia się świąd. Poczytałam trochę i widzę, że Ty też poszukujesz karmy idealnej dla alergika, ja też:lol: sprawdzałaś już pstrąga z boscha soft?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katasza1']Kusza mnie te miekkie granulki ale jednak sklad nie powala, szkoda :placz:[/QUOTE]

No nie powala, niestety, ale dla mojej suki im mniej składników, tym lepiej, a poza tym to chyba jedyna karma, którą już kolejny dzień je samą, a to że w ogóle chce ją jeść to też już sukces.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam skok w bok i mam 4 kg karmy Best Choice łosoś i ziemniaki. Od dawna chciałam sprawdzić i teraz nadarzyła się okazja na zakup. Na Boscha też przyjdzie czas :)

Nie jest aż taki zły ten skład. Grunt że psy przestały się drapać, mają czyste oczy i załatwiają się wzorcowo.

U nas sprawdza się żywienie mieszane sucha + surowe.

Zresztą nie ma karmy idealnej dla wszystkich. Shibuś mega alergik zajada się Doktor Dogiem. Karma smakuje i odpukać na tą chwile jest bardzo dobrze.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='hanaula']U nas wciąż kaczka, nadal jedzona bez dosmaczania, martwią mnie tylko kupy- za duże, za miękkie: ( już nie wiem, co wypróbować... Jak je, to słabo jej karma służy, a jak jej służy, to nie chce jeść.[/QUOTE]

U mnie problemu z kopami nie ma. Raz na Acanie z jagnięciną była jazda. I tylko na tej karmie. Teraz zooplus ma promocje na małe opakowania pstrąg i struś.

Ja kupiłam duży worek i liczę że będzie wszystko dobrze. Inaczej wyskoczę z okna :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Znam ten ból:evil_lol: Mi juz pomysłów brak, wołowina odpada, jagnięcina odpada, indyk odpada, wszystko albo uczulenie, albo Kudłata nie chce jeść. Na razie trzymam się tego boscha soft plus z kaczką, bo przynajmniej z alergią spokój i suka je, ciekawe jak długo... wolfsbuta z koniną też jadła, aż cały worek zjadła, a potem było beee:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanaula']Znam ten ból:evil_lol: Mi juz pomysłów brak, wołowina odpada, jagnięcina odpada, indyk odpada, wszystko albo uczulenie, albo Kudłata nie chce jeść. Na razie trzymam się tego boscha soft plus z kaczką, bo przynajmniej z alergią spokój i suka je, ciekawe jak długo... wolfsbuta z koniną też jadła, aż cały worek zjadła, a potem było beee:angryy:[/QUOTE]

A może zbyt mocno się rozczulasz nad swoim łobuziakiem? Ja tak miałam z shibą. Doszło do tego że nie chciał jeść gotowanej wołowiny czy filetów z indyka. Wtedy zabrałam się za siebie. I problemu nie mam już od dłuższego czasu.

Są karmy które zjada bez entuzjazmu. Ale też takie za które jest wstanie wyskoczyć przez okno. Bardzo lubi Acanę z jagnięciną i Doktor Doga

W jego przypadku chyba trafiłam w odpowiednie karmy. Jeszcze tylko moje zbożowe panny :)

Link to comment
Share on other sites

Za siebie też się wzięłam. Przestały na mnie działać błagalne ślepia w stylu "daj smakołyka" (a w misce karma nie ruszona była). Ale niestety alergia na kuraka, jagnięcinę i wołowinę utrudnia wybór :-( Czy ktoś wie, czy w boschu bio kurczak uczula? Bo gdzieś wyczytałam, że podobno bio nie powinien, ale nie mam z tym doświadczenia.

Link to comment
Share on other sites

Skusiłam się na promocję w zooplus i kupiłam małe opakowania z kaczką i pstrągiem. Kaczka smakuje zobaczymy efekty. Jak na razie kurak nie uczula ale my mamy tylko jeden posiłek dziennie z suchej karmy. Skład nie nie jest rewelacyjny ale jak na tą cenę do zaakceptowania.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...