Jump to content
Dogomania

Beagle a dyskopaia


dorota510

Recommended Posts

Mam wspaniałą sunie Lusi.Beagle 8 miesieczny.Jest a raczej była wesoła i radosna.Od ponad 3 tygodni bardzo cierpi a ja razm z nią.Zaczęło się od problemu z chodzeniem.Wizyta u pierwszego wet.który stwierdził problemy żołądkowe antybiotyk.Po około 2 dniach jest jeszcze gorzej.Dostał ataków podobnych do padaczki i strasznie wyla.Tym razem wizyta w klinice.Nastepnego dnia wizyta u nerologa.Pani zrobiła rend.i stwierdzila dyskopatie kręgu szyjnego.Antybiotyki,hydrokorizon i tabletki przeciw bólowe.Poprawa byla ale tylko na 3 dni.Natepna wizyta nowe leki i to samo.Zmieniłam weter.Ten skupił sie na chorobach wirusowych.proszę o rady i dobre slowo

Link to comment
Share on other sites

Pogadaj z wetem jeszcze na temat kolnierza ortopedycznego usztywniajacego szyje.zmien obroze na szelki,a miske z woda czy jedzenism ustaw na pewnej wysokosci zeby pies nie musial sie schylac.moim zdaniem powinien przez jakis czas byc na silnych srodkach p.zapalnych steoidowych.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź.Wczoraj bylam u weter.Zzy astosowak kurację antybioty.kortizon.i przeciwbólowe.Mala jednak bardzo cierpi.Mieszkamy w niemczech i tutaj weter.nie stosuje metody usztywnienia odcinka szyjnego.Powiedział jedynie że mamy być cierpliwi .Zastanawiałam sie czy nie kupić kołnierz otopedycznego.

Link to comment
Share on other sites

WAzne zeby nie szarpac za szyje psa.dlatsego napisalam o tych szelkach.kolnierza mozna nie kupowac jesli sie uwaza na psa.ewentualnie spytaj weta co mysli o tym kolniezu.a leki dostal do domu w celu kontynuacji?to wazniejsze niz kolniez...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...