Jump to content
Dogomania

Juz W Nowym Domu- Terierka Klaryska !!!!!!!!


skarlet

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='samoglow']poprzednich postow wynilkalo, ze [B]jo ann[/B] chciala mala przygarnac, chyba w sierpniu? Nic z tego nie wyszlo?[/quote]


jo_ann melduje, ze adoptowala 8 lipca Foresta, znaczy czarnego sredniaka i czasem skrycie sie zastanawia sie, jak to by bylo miec milutka suczke zamiast czarnego diabla:diabloti: :evil_lol:

podnosimy psinke i zyczymy dobrego domku!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samoglow']mi sie pare razy wyadoptowac pieski przez Allegro. :lol: Czasem bywalo roznie:-( Teraz jest dosc martwy sezon - wakacje. Oczywiscie lepiej wystawic aukcje we wrzesniu, ale ona chyba nie moze czekac. Próbowac? Do kogo podawac kontakt, czyli maila i telefon?[/QUOTE]

Za wystawienie na allegro bylybysmy wdzieczne ! (Bardzo!!!!) Znowu bede musiala wyjechac.W lipcu udalo mi sie zapewnic jej opieke. Teraz ... nie wiem... Kontakt mail: [email][email protected][/email] TEL: 0667312382.
Przed moim wyjazdem Klaryska miala juz wielka nadzieje na dom,wydawalo sie ,ze to tylko kwestia czasu... nawet transport udalo sie zalatwic,ale niestety..nie udalo sie.Moze teraz po sterylizacjijej szanse nieco wzrosna.Klarysa jest bardzo,bardzo, fajnym, wesolym pieskiem.

Link to comment
Share on other sites

skarlet dzwoniła do mnie pani z Warszawy była zainteresowana Fredem,ale niestety Fred nie jest zainteresowany kotem:cool3:ktorego pani posiada w domu.Jak stosunki Klaryski układaja sie z kotami,jesli dobrze moge podac ci na PW nr.telefonu do pani,moze bedzie zainteresowana:roll:/mysle,ze nie bedzie mi miała ta pani za złe,bo bardzo jej sie takie terierowate bidy podobaja/.

Link to comment
Share on other sites

Mam kotke 10 letnia wychowana z psami.Klaryska byla pokojowo do niej nastawiona od poczatku.W roznych sytuacjach ustepowala jej.Wiec nie sadze,zeby byl problem.Chetnie skontaktuje sie z ta pania.

[quote name='rita60']skarlet dzwoniła do mnie pani z Warszawy była zainteresowana Fredem,ale niestety Fred nie jest zainteresowany kotem:cool3:ktorego pani posiada w domu.Jak stosunki Klaryski układaja sie z kotami,jesli dobrze moge podac ci na PW nr.telefonu do pani,moze bedzie zainteresowana:roll:/mysle,ze nie bedzie mi miała ta pani za złe,bo bardzo jej sie takie terierowate bidy podobaja/.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']skarlet dzwoniła do mnie pani z Warszawy była zainteresowana Fredem,ale niestety Fred nie jest zainteresowany kotem:cool3:ktorego pani posiada w domu.Jak stosunki Klaryski układaja sie z kotami,jesli dobrze moge podac ci na PW nr.telefonu do pani,moze bedzie zainteresowana:roll:/mysle,ze nie bedzie mi miała ta pani za złe,bo bardzo jej sie takie terierowate bidy podobaja/.[/QUOTE]

Pani znalazla innego pieska (w schronisku) i przywiozla juz do domu.

Link to comment
Share on other sites

Klaryska wlasnie pojechala do nowego domu (dzieki allegro).
WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA SAMOGLOW !!!!!!!!!!!!!
Bedzie mieszkala w bloku.Jej nowi wlasciciele o tym,ze adoptuja pieska zdecydowali przed kilkoma tygodniami.W miedzyczasie nawet podjeli decyzje,ale ktos ich uprzedzil.Klaryske zobaczyli na allegro dzis.Zadzwonili i po dluzszej rozmowie zdecydowali,ze zloza nam wizyte w tygodniu.Po godzinie zadzwonili,zeby jeszcze dzis umowic sie na spotkanie.Klaryska przywitala ich bardzo,bardzo cieplo!I wszyscy:mama,tata i syn nie mieli watpliwosci.Postanowili dac jej dom.Dosc dlugo rozmawialismy.Klaryska caly ten czas spedzila obok swego nowego Pana.Umowilismy sie,ze bedziemy sie kontaktowac.Dzwonilam wlasnie,zeby dowiedziec sie jak minela jej podroz(ci Panstwo przyjechali z dosyc daleka),niestety Klaryska zle znosi jazde samochodem,wymiotuje.Jej nowa Pani byla zatroskana jej zlym samopoczuciem.Mamy nadzieje,ze szybko sie zaaklimatyzuje,jej nowi wlasciciele sa bardzo sympatyczni i troskliwi i na pewno jej w tym pomoga.Zrobilam zdjecia z nowym Panem.Postaram sie wkleic.
Prosze moda o przeniesienie watku do dzialu :juz w nowym domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...