Jump to content
Dogomania

Wszystko u pudlach.


Piesek ツ

Recommended Posts

Za dwa/trzy lata zamierzam wziąć pudla miniaturowego. Za ten czas, muszę się sporo o nich dowiedzieć. Sprawdzić czy ogółem do mnie pasuję. A więc tak:
-Mam już dwa psy (jeden, mieszaniec Nowofundlanda i Bernardyna jest psem rodzinnym, a drugi jest moim psem, i jest to mieszaniec Border Collie) - oczywiście tolerują inne psy.
-Jadłby karmę Brit premium

Link to comment
Share on other sites

Oj przepraszam, nacisnęłam przez przypadek "enter" ,tutaj dopiszę dalszą część.

[B]Spacery [/B]odbywały by się w towarzystwie drugiego psa, mieszańca border Collie. Wyglądają one tak:
-Rano 1,5 kilometra
-Popołudnie -4/5 kilometrów
-Wieczór 1,5 kilometra.

Ćwiczylibyśmy Obedience, i jakby piesek był chętny to dogfrisbee.

hm.. To chyba tyle, jak coś to jeszcze pytajcie. :)
[I]Czy ten pies do mnie pasuję?
Jaki ma charakter pudel?

[/I]
Dziękuję za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Pudle są uważane za głupie z uwagi na swój wygląd, a właściwie linię strzyżenia. Tak naprawdę to zaraz po borderach psy uznane za najinteligentniejsze i plastyczne.
I to jest prawda.
Miałam trzy pudelki (rodowodowe, żeby nie było). Teraz mam cudaczka - jakaś czwarta woda po pudelku. Naprawdę te psiaki szybko sie uczą.
Fidel jest świetny w obi, gorzej mu poszło na kursie fribee. Nasza instruktorka uprzedzała, że jest zbyt delikatny do talerzyka, ale chcieliśmy spróbować. Nie wyszło, ale za to jak teraz skacze do piłeczki!!!
Z czystym sercem polecam pudelka, jezeli nie przeraża Cię niezbędna toaleta w postaci strzyżenia i częstego czesania. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...