Jump to content
Dogomania

Karma w puszkach


aguchna

Recommended Posts

bo podobno sucha karma trawi sie w innym czasie niż mokra i mieszanie powoduje złe przyswajanie, czy wzdęcia czy cosik tam. zaraz jeszcze raz przeczytam i podam linki.

nie wiem skąd to mam. znalazlam na szybko teraz tylko od p. sumińskiej, żeby nie mieszać suchej karmy z gotowaną. ale tu chodzi o coś innego
[U][COLOR=#800080][url=http://www.pzn.org.pl/now/index.php?id=1_40_4_x,u0on]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Ja dosmaczam trochę suchą karmę, mokrą z puszek lub tacek m.in. Animondą,Naturediet lub Bozitą. Daję nie dużo tyle tylko żeby tylko urozmaicić suni suche. Laba wygląda super,sierść się pięknie błyszczy,waga w normie,kupy modelowe no i co najważniejsze nigdy nie miała zaburzeń pokarmowych typu wymioty,biegunka, a dodaję jej troszkę mokrego do suchej karmy od ponad roku.

Link to comment
Share on other sites

A ja za namową sklepu internetowego gdzie robię zakupy zakupiłam jakiś czas temu szalki Renske ( mam wszystkie smaki oprócz tych z kurczakiem). Pies wcina ze smakiem, 1 szalka ( ta większa) jest na 15 kg psa, więc cenowo też wychodzi wg mnie ok, kupencje pyciutkie, picie wody minimalne, bąków brak oby tak dalej.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ja usiłuje sznaucerke karmić glownie sucha, ale wyzej wymienione puszeczki zawsze mamy w pogotowiu :) I o to chodzi zero zapychaczy i sztucznych aromatów. Prawidziwa sarnina, królik, wołowina, mieso bawole królik kaczka czy jagniecina :) Od wyboru do koloru - sprawdzone na mega niejadku i raczej żaden psiak sie nie oprze a kupale bardzo ok :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...