Jump to content
Dogomania

hodowle


AGI

Recommended Posts

Najlatwiej zamknac komus usta :evil:

sluszne stwierdzenie. rzucilo mnie na kolana ;)

poza tym zgadzam sie z poprzednikami TYLKO Z RODOWODEM.

sama kupilam rosi bez rodowodu bo nie widzialam roznicy miedzy rodowodowym psem i nie. teraz kiedy troche sie podszkolilam jestem pewna kolejny piech (a raczej suczka) tylko z papierami. dla mojego i jej dobra. pies to przyjaciel na wiele, wiele lat - warto w niego zainwestowac.

na przyjaciolach sie nie oszczedza !!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja tez wcale nie myslalam o psie z rodowodem, wydawaly mi sie "lepsze", bardziej wymagajace i mniej oddane wlascicielowi i dlatego moj pierwszy pies byl kundelkiem, szczeniaczkiem ze schroniska. Zyl krotko i umarl na parwowiroze, ktora zarazil sie w azylu. Kolejny pies tez mial byc ze schroniska, ale moj brat chcial psa rasowego. Spodobal mi sie ten pomysl, ale zarzeklam, ze napewno nie bedzie to pies z rodowodem.

Przypadek sprawil, ze tym psem zostala moja nie zyjaca juz bokserka - calkiem przypadkiem bokserka i calkiem przypadkiem z rodowodem. Hodowczyni sprzedala mi ja za 1/3 ceny, bo uwierzyla mi, ze pies bedzie mial u nas bardzo dobrze :D .

A potem juz nie bylo mowy by wziac psiaka bez rodowodu :D :D :D .

Tak wiec oswiadczam :wink: , ze pies z rodowodem to super przyjaciel, bardzo oddany wlascicielowi, z ktorym mozna pojechac na wystawe, na zawody, na grzyby, poplywac na kajaku, mieszkac pod namiotem, jezdzic na rowerze, a nawet biegac po gruzach - a zarazem ma sie kumpla o wymarzonej urodzie :D :D :D

Ja mam juz na sumieniu kilka osob, ktore namowilam na kupno psa z rodowodem i nie zaluja :D :D :D

Pozdrawiamy.

Link to comment
Share on other sites

A wet, ktory polecil ci hodowle byl niekompetentny, skora twoja suczka jak tylko znalazla sie w twoim domu walczyla o zycie (z powodu chorob o ktorych pisalas)
Facetka jezdzila z yorkami do innego weta i tam polecono jej karme sucha dla szczeniaka od 6 tyg.jak wiecie weci sie upieraja aby psiak był karmiony tylko sucha karma ,bo jest najlepsza itd.moim zdaniem niekompetenta to była wetka która dała te sucha karme i jak to pozniej sami nasi weci ustalili okazalo ,ze karma byla bez atestu i tak do konca nie wiedza jakiego pochodzenia :evil: Tak tez podala te karme jak i yorkom tak i mlodym boksiakom ,mialam zlosci i rozne podejrzenia i nie tylko ja ,ale weci nasi ,ze to byla w calosci wina tej hodowczyni ,ze cos ukrywa ,ze musiala je albo odrobaczyc podwojnym srodkiem ,jak i to ze po zwymiotowaniu to "cos "było koscia(jak sie pozniej okazalo byla to sucha karma niestrawiona).Nasi weci skontaktowali sie z tamta wetka i sprawe sobie wyjasnili dosc konkretnie ,oczywiscie byli zli na hodowce ,ze przynajmniej nie zasiegnela konsultacji u nich na temat karmy u tak malego szzceniaka,byli zli ze polecili mi te babke,ale po wyjasnieniu sprawy z wetka (ta co sprzedala te karme)sprawa sie wyjasnila i zostala rozwiazana,tyle pokrotce wyjasnien :D
Link to comment
Share on other sites

No to mi się dostało :( . Oczywiście że może być wałkowany temat ale pod warunkiem ze każdy wyraża swoje opinie bez uniesień, czyli normalna dyskusja, a niestety (nie mówie tu o kimś konkretnie) czasami czytając posty w innych grupach dochodziło do zbyt ostrej wymiany zdań :cry:

To wszystko bo nie chce schodzić sama z tematu :oops:

A zapomniałabym :oops: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIETFlowers_Man_with_rose_prv.gif

No teraz się podlizałam :)

Link to comment
Share on other sites

No to mi się dostało . Oczywiście że może być wałkowany temat ale pod warunkiem ze każdy wyraża swoje opinie bez uniesień, czyli normalna dyskusja, a niestety (nie mówie tu o kimś konkretnie) czasami czytając posty w innych grupach dochodziło do zbyt ostrej wymiany zdań
Popieram ,kazdy ma prawo do swojego zdania i nalezy je szanowac bez wzgledu czy sie z nim zgadzamy. :D

Tez dołaczam sie do zyczonek!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...