Jump to content
Dogomania

Polecane hodowle


Kocia mama

Recommended Posts

Witajcie,
Chciałabym prosić o radę osób bardziej obytych w temacie niż ja, - kociara ;)

Moja teściowa straciła kilka tygodni temu ukochaną sunię - owczarka niemieckiego, zdrowego, pięknego, 10letniego psa (skręt jelit).
Lamira pozostawiła swojego przyjaciela, Granta, który nie radzi sobie ze swoją samotnością.

Mama chce kupić szczeniaka owczarka - sunię. Zarówno wiek, jak i płeć są związane z tym, żeby oszczędzić Grantowi (który jest starszym pieskiem) stresów i uniknąć ewentualnych raczej prawdopodobnych konfliktów między dwoma dorosłymi psami w przypadku, gdyby moja teściowa takiego przygarnęła.

Stąd moje pytanie - o polecane przez Was hodowle ONów w okolicach Warszawy.
Moja teściowa nie szuka przyszłego championa, tylko po prostu zdrowego, silnego i zadbanego pieska z porządnej hodowli.

Czy moglibyście mi jakąś polecić?
Z góry bardzo dziękuję za wszelkie rady i pozdrawiam serdecznie!


:kociak:

Link to comment
Share on other sites

Polecam hodowlę z Hetmańskiej sfory akurat maja szczeniaku suczki,sa odchowywane w domu w kontakcie z kotem i innymi psami.Swietnie zsocjalizowane i odchowane.
Podaję link do stronki hodowli
[URL="http://www.zhetmanskiejsfory.friko.pl"]www.zhetmanskiejsfory.friko.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nenemuscha']Polecam hodowlę z Hetmańskiej sfory akurat maja szczeniaku suczki,sa odchowywane w domu w kontakcie z kotem i innymi psami.Swietnie zsocjalizowane i odchowane.
Podaję link do stronki hodowli
[URL="http://www.zhetmanskiejsfory.friko.pl"]www.zhetmanskiejsfory.friko.pl[/URL][/quote]

Oj dzięki za radę :)
Jutro zadzwonimy do Pani Szewczyk. Problemem może być tylko odległość.
Moja teściowa mieszka w Mińsku Mazowieckim - razem z teściem bronią się przed dalekimi wycieczkami samochodem. To znaczy Łódź to nie daleko od Wawy, ale dla nich to wyprawa.
No ale czego się nie robi z miłości ;)
Zobaczę co na to powie.
Rozumiem, że bliżej Warszawy bywa różnie?

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie Warszawa jest blisko..a mieszkam we Wrocku.Ale co do szczeniaka to zawsze jest to sprawa do dogadania miedzy kupującym i hodowcą..ja niejednego maluszka juz zawiozłam do nowego domku..i uważam to nawet czasem za kozystniejsze i mniej stresujące dla obu ze stron.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...