Jump to content
Dogomania

FILON już w hoteliku :) poznaje świat po 9 latach w schronie. .szukamy DS !


Doda_

Recommended Posts

[quote name='barb']Też życzę szczęsliwej podróży. Z tego co wiem ma już doswiadczenie w transportowaniu piesków. więc wierzę, że bezpiecznie dowiezie Fileta do hotelu.[/QUOTE]

o dowóz nie mam obaw
ale o to jak pies przeżyje taką zmiane po takim czasie
dexterka go będzie musiała chyba długo tulić na powitanie :)

Link to comment
Share on other sites

Mialam gosci, ledwo na nogach stoje . . .zatrulam sie czyms :shake: lykam wegle lecznicze mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej . . .
ale nic sie nie martwicie, nic sie nie zmieni :) nawet jak bede nieprzytomna :evil_lol:
Tak, Filet moze byc zdziwiony.. ze taka zmiana po 9 latach . . . zobaczymy :razz: tyle psiaków na to czeka... niektóre nawet nigdy sie nie doczekają :placz: to mnie NAJBARDZIEJ boli . . . .
Bede raczej o 8, może kilka po . . . Chłopak pracuje do 6 , więc na 7 nie zdążymy być w schronie . .

natie, ja Twoje rzeczy z bazarku zostawie w schronie ok ? tam napisalam twoj nick i adres . .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Mialam gosci, ledwo na nogach stoje . . .zatrulam sie czyms :shake: lykam wegle lecznicze mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej . . .
ale nic sie nie martwicie, nic sie nie zmieni :) nawet jak bede nieprzytomna :evil_lol:
Tak, Filet moze byc zdziwiony.. ze taka zmiana po 9 latach . . . zobaczymy :razz: tyle psiaków na to czeka... niektóre nawet nigdy sie nie doczekają :placz: to mnie NAJBARDZIEJ boli . . . .
Bede raczej o 8, może kilka po . . . Chłopak pracuje do 6 , więc na 7 nie zdążymy być w schronie . .

natie, ja Twoje rzeczy z bazarku zostawie w schronie ok ? tam napisalam twoj nick i adres . .[/QUOTE]

nie, nie zostawiaj ich w schronie bo ja jutro nie mogę przyjechać.. w przyszłym tygodniu mam nocki więc jak już to będę dopiero 2 marca.. ja ci wyślę kasę na przesyłkę to mi te ręczniki wyślesz w wolnej chwili...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']doda zobaczylam cie na watku barta zmienilas zycie tego pieska super zorganizowalas srodki jestem podwrazeniem dam cos pieskowi w kwietniu[/QUOTE]

bardzo dziękuję w imieniu Fileta! :multi:
Idę spać, wstaję o 6 , zrobię swoje i w drogę. Na wątku będę dopiero wieczorem, wiec będę pisała smsy do którejś z was. :)
Dobranoc !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...