Jump to content
Dogomania

FILON już w hoteliku :) poznaje świat po 9 latach w schronie. .szukamy DS !


Doda_

Recommended Posts

DT odpada, ta cioteczka wyjeżdza , wróci za ileś tam tyg. Postara się dać znac wcześniej niż pod koniec miesiąca..
wiec wstrzymujemy transport ? poczekamy ?
do dexterki pisałam, nie wie ile by było za hotel bez karmy, musi poznać przybliżoną wagę Fileta.
Pianko, może znacie jego wagę ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']masz dokładną rację, też jej o tym mówiłam :)
i prosiła o szczerą odpowiedź jaki Filet jest w stosunku do kotów i szczeniaka, mówiłam ze to wszystko tylko dobrze o nich świadczy :)[/QUOTE]

[quote name='Doda_']barb, też tak pomyślałam tylko że ona jest z Warszawy.. to trochę daleko :( napisałam do dexterki jaki koszt byłby za hotel bez karmy.[/QUOTE]
To czekamy na sprawdzenie stosunku Filusia do kotow i szczeniaczka.

Doda, nie wiesz czy Pani zagląda na dogo ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Nie wiem ile waży ale pewnie ze 30kg bedzie
Dzisiaj sie go nie udało sprawdzić, pracownicy mieli dużo roboty. Jutro maja sprawdzić.

A jeśli ta pani jest nowa na dogo to proponuje najpierw zrobic wizyte. jaka to dzielnica Warszawy?[/QUOTE]

Oczywiście, że wizyta musi być.
Poczekajmy na decyzję, nie wiadomo jeszcze jaka zapadnie...
ok, a co z kastracją?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']liczac 310 zl. bez karmy to koszt Fileta bedzie drozszy niz z karma. Szczwany lis z tej dexterki.[/QUOTE]
też tak uważam
U Ani z Brodnicy jak dam karme płace za hotel 100 zł mniej, a u Murki ok. 70 zł mniej ( 2 zł za dobe mniej)

i jeśli chodzi o marketówki, ja zawsze je biore do Ani czy Murki, bo na pieniądzach nie śpie, a to zawsze koszt mniejszy i ratuje tak na prawdę psa, bo co lepsze zjadanie karmy marketowej i bezpieczne życie w hotelu czy zjadanie tej karmy ale ciągła walka o życie w schronisku?
A tu deklaracji dużo brakuje, nie wierze też że w międzyczasie ktoś z tych już deklarujących nie zrezygnuje, bo zawsze ktoś po pewnym czasie rezygnuje (nie ważne już z jakich powodów). Gdyby to było DT, nie hotel to wtedy spokojnie można zadbać o lepsza karme.
No ale to już wasz wybór :), ja na pewno nie będę wam w stanie pomóc żadnymi bazarkami ani niczym, bo mam 4 psy w hotelu i jeszcze jednego teraz będe wyciągać. A każdy z tych psów ma problemy finansowe. Musze najpierw zadbać o te psy, za które wzięłam ja odpowiedzialność.


Jak dostane info od pracowników w sprawie tych kotów, to napisze. Na razie sama nie moge podjechać do schronu (sprawy osobiste :))

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki..pytałam Anię z Brodnicy już wczoraj , niestety nie ma miejsc :(
Ja też na pieniądzach nie śpię i wolałabym żeby Filet chociaż przez 1-2 mcy jadł marketówkę a za hotelik mniej zapłacić (w schronie chyba marketówkę je od 9 lat, wiec 1-2 mcy dłużej nie zrobi zadnej roznicy) . . no ale napisalam wam tylko jaką odpowiedź od dexterki uzyskałam.
Cały czas szukam coś tańszego, tyle bezdomniaków, a cioteczki zadeklarowane po uszy. Tańsze hoteliki zapchane .. . .

Pianko, nie wiesz może kiedy będzie kastracja? wiem że dziewczyny jeszcze nie sprawdziły jaki jest w stosunku do kotów i szczeniaków.
Niecierpliwie czekam na odpowiedź tej chętnej, dot. adopcji... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']też tak uważam
U Ani z Brodnicy jak dam karme płace za hotel 100 zł mniej, a u Murki ok. 70 zł mniej ( 2 zł za dobe mniej)

i jeśli chodzi o marketówki, ja zawsze je biore do Ani czy Murki, bo na pieniądzach nie śpie, a to zawsze koszt mniejszy i ratuje tak na prawdę psa.
[/QUOTE]
Tez doradzam dodzie zeby w miare mozliwosci dowiedziala sie o miejsce u Ani, a moze nawet tak jak piszesz u Murki, obserwujac watek, deklaracji nie przybywa, wiec jesli znajdzie sie tansze miejsce a psiur juz bedzie po kastracji i w hotelu to moge jako Fundacja raz na 3 miesiace Brit zakupic. Np, w tej chwili w telekarmie mamy dwupak 30 kg. za 208 zl. Jak dla Fileta powinno 30 kg wystarczyc od 2-2,5 miesiaca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Tez doradzam dodzie zeby w miare mozliwosci dowiedziala sie o miejsce u Ani, a moze nawet tak jak piszesz u Murki, obserwujac watek, deklaracji nie przybywa, wiec jesli znajdzie sie tansze miejsce a psiur juz bedzie po kastracji i w hotelu to moge jako Fundacja raz na 3 miesiace Brit zakupic. Np, w tej chwili w telekarmie mamy dwupak 30 kg. za 208 zl. Jak dla Fileta powinno 30 kg wystarczyc od 2-2,5 miesiaca.[/QUOTE]

dziękuję bardzo :) myślę że 30 kg dla Fileta wystarczyłoby na 3 mcy. Zaraz napiszę do Murki zapytać czy są wolne miejsca i jaka cena.

Link to comment
Share on other sites

witajcie z tej strony szczwany lis.

U nas w hoteliku psy karmimy tylko i wyłącznie karmami przyzwoitej jakości, w przypadku dużych psów jest to Brit Large.
Gdy doda do mnie pisała byłam na spacerze i odpisałam jej ,że w domu dokładnie wyliczę koszty wyżywienia , ale będzie to ok 40zł.

Tak więc wg dawkowania z worka Brita pies ważący 30kg zjada dziennie 256g. Za 15 kg płacę 99zł
Dzienne wyżywienie dla Fileta to stawka 1,70zł . 1,70zł x 31 dni= 52, 70zł . Tyle mniej miesięcznie mógłby kosztować hotel fileta.

dziękuję

Edited by dexterka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...