Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Słońce Dla Zwierząt"


szyszunia557

Recommended Posts

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trzymajcie mocno kciuki ! Jutro Prezes jedzie z sunią do K-Koźla na wizytę PA osobiście ! W prawdzie [B]pietrucha204[/B] zgodziła się nam pomóc, ale trzeba wybadać reakcję suni na kota przyszłej Pani. Od tego wszystko zależy ! Jeśli kot będzie pewny swego i ustawi sobie pieska od razu nie będzie problemu.

Link to comment
Share on other sites

Spoko :) Prezes wyjeżdża dopiero o 15-tej. Do wieczora będziemy już wszystko wiedzieć:)[quote name='szyszunia557']Pani się zakochała od pierwszego wejrzenia, miała kiedyś podobną sunię adoptowaną ze schronu :loveu:
Siedzę, jak na szpilkach i obgryzam pazury :crazyeye:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Mam wieści, mam wieści !!! :laugh2_2:
[B]Wiesia[/B] / pretensje, co do imienia sunia, proszę do Prezesa !/ została w nowym domu :jumpie: Kot jej w prawdzie nie wlał na dzień dobry, a ona była nim zainteresowana, ale umiarkowanie i bez agresji. Chyba wiedziała,że od tego zależy jej przyszłość :laugh2_2:
Dla przypomnienia oto [B]Wiesia:

[/B][IMG]http://images64.fotosik.pl/699/ea50f8fb307c00b1med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Wiesia???? No...Prezes ma fantazję ;)

:drink1::beerchug::knajpa::drinka:[/QUOTE]
Iście ułańską ! Stwierdziłyśmy, że chyba po środowym powitaniu nowej klaczki w [URL="https://www.facebook.com/media/set/?set=a.277334795762860.1073741875.102451179917890&type=1"][B]Godziembie[/B][/URL], suto zakrapianej, na marginesie, chyba to imię wymyślił :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']Iście ułańską ! Stwierdziłyśmy, że chyba po środowym powitaniu nowej klaczki w [URL="https://www.facebook.com/media/set/?set=a.277334795762860.1073741875.102451179917890&type=1"][B]Godziembie[/B][/URL], suto zakrapianej, na marginesie, chyba to imię wymyślił :razz:[/QUOTE]

Moze jakąś Wiesię zapoznał? ciii...łun chyba żeniaty jest ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']Jak Prezes na wątek wejdzie, to nam da :lmaa:[/QUOTE]
Spoko-nie wejdzie, bo SAM mówił,że czasu nie ma :evil_lol:
Swoja drogą-dobrze,że prezesuje facet...oni się nie fochają zbyt szybko-nawet jak na kolorach nie do końca sie znają ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich w ten pogodny, niedzielny poranek :cool1: Żeby było jeszcze milej, mam dla Was świetną wiadomość :cool3: Szykuje się dom dla Stefka !!! Prezes mnie zabije, bo miałam nic nie mówić,żeby nie zapeszać :cool3: Co mi tam ? Ja jestem dobrej myśli ! Trzymajcie mocno kciuki !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']Witam wszystkich w ten pogodny, niedzielny poranek :cool1: Żeby było jeszcze milej, mam dla Was świetną wiadomość :cool3: Szykuje się dom dla Stefka !!! Prezes mnie zabije, bo miałam nic nie mówić,żeby nie zapeszać :cool3: Co mi tam ? Ja jestem dobrej myśli ! Trzymajcie mocno kciuki !!![/QUOTE]
Oj...cudnie :) cudownie :) trzymam kciukaski bardzo mocno :)

Link to comment
Share on other sites

Impreza w Godziembie ku "chwale" Welinki była oczywiście suto zakrapiana...sokiem jabłkowo-marchwiowym;)żeby dziewczynce nie zaszkodziło;) i dzięki poświęceniu;) uczestników będzie żyła sto lat w zdrowiu i szczęściu;) :)[quote name='szyszunia557']Iście ułańską ! Stwierdziłyśmy, że chyba po środowym powitaniu nowej klaczki w [URL="https://www.facebook.com/media/set/?set=a.277334795762860.1073741875.102451179917890&type=1"][B]Godziembie[/B][/URL], suto zakrapianej, na marginesie, chyba to imię wymyślił :razz:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Niestety nasza radość w związku z nowym domem dla Stefka legła w gruzach :-(
[B]Przeklejam oświadczenie Prezesa z FB:

[/B][B][I][FONT=arial]"[/FONT][SIZE=3][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Niestety dziś kiedy miał jechać do nowego domu zabroniono go wywozić. Wczoraj jeszcze mogliśmy dziś staliśmy się osobami pozbawionymi praw do Stafiego. Sytuacja jest na tyle skomplikowana że nie możemy o tym pisać publicznie na forum. Proszę nas jako Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom „Słońce Dla Zwierząt” nie kojarzyć z tą chorą sytuacją. Czujemy się zażenowani i oszukani , przecież Wy zbieraliście mu karmy po szkołach, pomagaliście w ogłaszaniu i szukaniu domu, pośw[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ięcaliście swój czas żyjąc jego życiem nie tylko tu ale również na Dogomanii. Wielokrotnie pytaliście się o jego zdrowie, kibicowaliście w jego powrocie do sprawności fizycznej. Pamiętajcie tylko żeby nie do końca ufać osobom finansującym leczenie psiaków (choć jak się teraz okazuje leczenie finansowane było nie tylko przez tą osobę) Dziękujemy Wam Wszystkim za kibicowanie, pomoc , czas i zaangażowanie. Jesteśmy zdruzgotani. Tym bardziej że do dzisiejszego ranka mamy do Stafiego prawa a za parę godzin okazuje się że już nie . Przepraszamy Was , brak mi słów ......[/FONT][/COLOR][/SIZE][I][FONT=arial][SIZE=3]"[/SIZE]
[/FONT][/I][/I][/B][B][FONT=arial]
[/FONT][/B][FONT=arial]I nie wiem, co mogę jeszcze dodać...[/FONT]:shake:

Edited by szyszunia557
Link to comment
Share on other sites

Ja też nie jestem w stanie zrozumieć zaistniałej sytuacji :shake:
Wygląda to w skrócie tak:
[LIST=1]
[*]Azyl przyjmuje gminne bezdomniaki, aby nie trafiły do schroniska w Miedarach,
[*]wolontariusze pomagają, zbierają fundusze, szukają domów,
[*]wolontariusze zakładają Stowarzyszenie, bo ilość potrzebujących wzrasta,
[*]Stowarzyszenie znajduje dom dla Stafka, ale Azyl odmawia wydania psa do DS,
[*]Azyl informuje, że Stowarzyszenie nie ma praw do psa, bo jest gminny, a w miejscu, w którym się znajduje ma dobrze - wyjaśnienie osoby z Azylu na FB.
[/LIST]
Tylko w dalszym ciągu nie rozumiem, dlaczego nie chcą wydać psa do adopcji, tym bardziej jeśli jest "gminny" :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...