Jump to content
Dogomania

Moli Photo gallery


NightQueen

Recommended Posts

[quote name='gassira']ile fajnych foteczek-a jaka słodka mordka:loveu:[/QUOTE]

Noo oczwiscie cala morda powycierana w sniegu :evil_lol:

To pies mysliwski :D podjela trop sarny (byly slady) i nie moglam jej odwolac bo mnie nie sluchala - nagle glucha sie zrobila :mad: dopiero jak stracila trop to wrocila koza wstretna :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='smallpati']Noo oczwiscie cala morda powycierana w sniegu :evil_lol:

To pies mysliwski :D podjela trop sarny (byly slady) i nie moglam jej odwolac bo mnie nie sluchala - nagle glucha sie zrobila :mad: dopiero jak stracila trop to wrocila koza wstretna :angryy:[/quote]

Pewnie jakby trafiła już na tą wielką sarne to by Cię szukać zaczeła,przecież ktoś musi upolować znalezisko:evil_lol:.
Ja też mam problemy z odwołaniem jak trop jest wyniuchany:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Heheh :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Nooo napewno by mnie szukala jakby sarenke spotkala :p pewnie by sie wystraszyla :diabloti:

Musimy popracowac nad odwolywaniem bo jak nie bedzie przychodzic (przychodzi tylko jak ma ochote albo jak nie ma co zweszyc ) to :mad:[/quote]

moja jest grzeczna i na każde zawołanie przychodzi-tylko jak jest trop to najpierw trzeba wyniuchać wszystko pożądnie-ale tylko wtedy ma problemy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pimpek']Hej :D
[URL]http://pu.i.wp.pl/?k=MzA1MzYwMDAsNTQ1NTU0&f=100_2521.jpg[/URL]
Ale do ciebie gazuje ;)
:[/QUOTE]

w tym momecie podjela trop i zwiala, nie moglam jej odwolac i dopiero jak sie bardzo zdenerwowalam i krzyklam to tak szybko wracala :evil_lol: az sie snig sypal za nia :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][FONT=Georgia][COLOR=navy]Witamy sie ciepło....:)[/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Georgia][COLOR=navy]Ale ona słodko wychodzi na foteczkach pycholka ma niesamowitego tak by sie ją chciało ciągle tulić...Pozdrowionka:loveu:[/COLOR][/FONT][/I][/CENTER][/QUOTE]

wiem wiem zeby ja sie chcialo tulic, ale ona niestety nie nalezy do psow takich przytulaskow :roll: kiedy chce ja przytulic odrazu przynosi pilke i wykorzystuje momet ze ktos sie nia interesuje :D jedyny moment wymiziania jej to spanie :diabloti::diabloti: oooo jak ja "pucze" wtedy hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gassira']To chyba z tego zimna:evil_lol:[/QUOTE]

chyba nie bo na zew jeszcze nie bylam :evil_lol::evil_lol:

Wlasnie wrocilam ze spacerku, bardzo krotkiego bo Moli przymarzly nogi i zaczela kulec :) zmieniala nogi, z jednej na druga :) biedactwo. Zdazylysmy dojsc tylko do zoologa :) kupilam szampon dla brudasa :) zarcie, jakies nowe nawet nie wiem co to za firma, (ale 19zl za 1kg wiec sadzac po cenie nie najgorsza :D) i obowiazkowo uszy wiepszowe do zarcia heheh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pimpek'][URL]http://img69.imageshack.us/img69/6669/polarnamolibn6.th.jpg[/URL]
Jak dla mnie bomba :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Ooo tak "zew natury" jest fantastyczny ;D [/COLOR][/I]
[I][COLOR=navy]My też dziś szybciej wróciliśmy ze spacerku bo śnieg powbijał sie w poduszeczki nie nie można było już biegać.[/COLOR][/I][/CENTER][/QUOTE]

To moj niedzwiadek jest :D taka mala, puchata, niesforna i czasem niebezpieczna :evil_lol::evil_lol:
O tak mrozy sa okropne, nie mam gdzie Moli wybiegac, bo na zew. zamarzaja jej lapy i kuleje :shake:

[quote name='Izabela124.']Witanko
Ale Moli peiknie wyglada na tle sniegu, pozdrawiamy[/QUOTE]

Bardzo lubi wariataka snieg :) tylko gorzej jak dupka przymarza heh

[quote name='Mi.'][B]jaka slicznotka odwazna:loveu:[/B]
[URL]http://pu.i.wp.pl/?k=MzA1MzYwMDAsNTQ1NTU0&f=100_2513.jpg[/URL]

[B]a skad macie ta zielona smyczke?:loveu:[/B][/QUOTE]

odwazna az za bardzo, wszedzie kupa wejdzie :angryy: a pani sie boi pozniej :mad:

smycz ukradlam znajomej :evil_lol: a kupowana byla w supermarkecie w zoologu :) daje po oczach hehe
jest zolta na zywo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...