Jump to content
Dogomania

Para psów koczująca na Nowohuckiej w Krakowie.


Mona

Recommended Posts

[h=5][SIZE=4][FONT=times new roman]Dzisiaj koło 12 przy wjeździe do Praktikera na Nowohuckiej(Kraków) zauważyłam koczującą razem nietypową parę - spory malamut(albo duży husky) i drugi,też dość duży ciemny,gładkowłosy pies.
Psy leżały dłuższy czas w tym samym miejscu,obstawiam że zostały tam wyrzucone albo komuś zwiały w Sylwestra... Niestety nie miałam czasu się im dokładniej przyglądać bo śpieszyłam się do klienta.Wracałam tamtędy przed chwilą ale w tym miejscu już ich nie było,mogły się przemieścić gdzieś dalej albo ktoś zadzwonił i zostały zabrane na Rybną.Może ktoś kojarzy komu takie psiaki mogły zginąć ???Jak będę w tamtych rejonie to będę się rozglądać czy znowu się nie pokazały.[/FONT][/SIZE][/h]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

+/- 4 lata temu zgarniałam je z tego samego parkingu. Następnego dnia z Rybnej odebrała je właścicielka - mieszkają w pobliżu, umieją otwierać furtkę.
Rozumiem, że raz się może zdarzyć, ale wychodzi na to, że ucieczki są notoryczne :/
Gdyby ktoś się na nie jeszcze natknął - mimo rozmiaru to łagodne cielaczki, niestety głupiutkie i włażą pod koła samochodów, więc dobrze je zabrać od razu lub dzwonić do schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...