Jump to content
Dogomania

Oradea - 14.07


Jagoodka

Recommended Posts

[quote name='Wiesia756']Czy ktos wie o ktorej godzinie zaczyna sie wystawa w Oradei? I czy jest jakas roznica czasu? te same pytani a propo wystawy w Debreczynie.
Bede wdzieczna za info[/quote]
tak jak napisala [B]dorotal[/B] wystawa w Debreczynie zaczyna sie o 18.30.
nie wiem ja z wystawa w oradei ale pewnie o 10.
W Debreczynie jest czas taki jak u nas, z Oradea trzeba uważać bo tam czas jest 1 godzine do przodu ( czyli jezeli u nas jest 8 to u nich jest 9).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dorotal']Dostalam odpowiedz z Oradei ze wystawa zaczyna sie 10 ich czasu, czyli 9 naszego[/quote]

My planujemy wyjazd w piątek wczesnym popołudniem tak żeby sobie powolutku dojechac w nocy i jeszcze choc ze dwie godzinki sie drzemnac.
Mam nadzieje ze nie bedzie lalo po drodze i bedzie szansa zatrzymac sie w fajnym miejscu aby psy sobie troszke kosci rozprostowaly:-)
Ciekawa jestem czy macie jakies info z Debreczyna odnosnie godzin otwarcia sekretariatu bo na potwierdzeniu (dostałam w piatek poczta) jest napisane ze wejscie na wystawe jest od 9:00 a sama wystawa od 18:30.
Mam nadzieje ze nie wymysla np. ze sekretariat czynny tylko dopoludnia:cool3: bo dopoludnia to my bedziemy w Oradei :evil_lol:
Jesli cos wiecie dajcie znac pleas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']My planujemy wyjazd w piątek wczesnym popołudniem tak żeby sobie powolutku dojechac w nocy i jeszcze choc ze dwie godzinki sie drzemnac.
Mam nadzieje ze nie bedzie lalo po drodze i bedzie szansa zatrzymac sie w fajnym miejscu aby psy sobie troszke kosci rozprostowaly:-)
Ciekawa jestem czy macie jakies info z Debreczyna odnosnie godzin otwarcia sekretariatu bo na potwierdzeniu (dostałam w piatek poczta) jest napisane ze wejscie na wystawe jest od 9:00 a sama wystawa od 18:30.
Mam nadzieje ze nie wymysla np. ze sekretariat czynny tylko dopoludnia:cool3: bo dopoludnia to my bedziemy w Oradei :evil_lol:
Jesli cos wiecie dajcie znac pleas.[/quote]
Na pewno nic nie wymyślą, ponieważ obie wystawy sa organizowane w porozumieniu z dwoma związkami, więc wszystko jest zorganizowane tak, że wszyscy z oradei spokojnie zdążą na wystawę do debreczyna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka']Na pewno nic nie wymyślą, ponieważ obie wystawy sa organizowane w porozumieniu z dwoma związkami, więc wszystko jest zorganizowane tak, że wszyscy z oradei spokojnie zdążą na wystawę do debreczyna :)[/quote]

No to super, uspokoilaś mnie :lol:
Mam nadzieje ze wekend bedzie udany i wszyscy dogomaniacy przywioza fure pucharkow :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alter Idem']Odnosze wrazenie, ze na tej wystawie Polakow bedzie wiecej niz Rumunow :evil_lol: .
Moze jakies znaczki rozpoznawcze ? :razz:[/quote]
My się spotkamy na jednym ringu :)) a moim znaczkiem rozpoznawczym będzie jedyny na tej wystawie walijczyk :P

Aha sędziowanie rozpoczyna sie o 10.15 ( czas GMT+2).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiesia756']Ja jade z dwoma rhodesianami.
Noclegi mamy w Debreczynie.
Nie wiecie czy na granicy wegiersko-rumunskiej sa kolejki?
W Rumuni jest godzina do przodu?
Mi napisali w e-mailu zey byc 1-2 godziny wczesniej
Do zobaczenia[/quote]
Tak w Rumunii jest godzina do przodu .
A kolejek na granicy nie ma wcale.
Podjeżdżasz i prejeżdżasz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiesia756']Ja jade z dwoma rhodesianami.
Noclegi mamy w Debreczynie.[/QUOTE]

Kobieto, z nieba mi spadasz !!! Nocleg mamy niby zaklepany, ale nie potwierdzili :placz: - mozesz podac namiary na swoj ?, pliiiiizzzzzzz


[QUOTE]
Nie wiecie czy na granicy wegiersko-rumunskiej sa kolejki?
W Rumuni jest godzina do przodu?
[/QUOTE]


Ja bylam w ubr w Satu Mare, wiec granica gdzie indziej, ale nie bylo zadnych kolejek. Tak, godzina do przodu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiesia756']pisze szybciutko
[URL="http://www.dorcas.hu"]www.dorcas.hu[/URL]
ale prawde mowiac jeszcze nie mam potwierdznie:diabloti:
ceny konkurencyjne, sa domki kempingowe i przyczepy do wynajcia[/quote]


Dzieki, Dobra Kobieto- Bog Ci w wynikach wynagrodzi :-)

Link to comment
Share on other sites

Witam

My również wybieramy się do Oradei z rudym miśkiem. Miło będzie spotkać Rodaków, o ile nas wpuszczą na wystawę. Na mój mail z zapytaniem o potwierdzenie dostałam odpowiedż : " Dear Ewa, Everything is Ok. -CACIB + DAC ".
Czy Wasze potwierdzenia też tak wyglądają ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E.DEREK']Witam

My również wybieramy się do Oradei z rudym miśkiem. Miło będzie spotkać Rodaków, o ile nas wpuszczą na wystawę. Na mój mail z zapytaniem o potwierdzenie dostałam odpowiedż : " Dear Ewa, Everything is Ok. -CACIB + DAC ".
Czy Wasze potwierdzenia też tak wyglądają ?[/quote]

Dokładnie tak, i podpis Adelina
Miejmy wiec nadzieje ze bedzie oki:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiesia756']Moje bylo jeszcze bardziej lakoniczne- everything OKTe namiary co Wam dalam na Dorcas to nie wiem czy pewnieJa do tej pory nie mam potwierdzenia.[/quote]

A tak wogóle to zna ktoś dokładny adres tej wystawy?
Oradea to scałkiem spore miasto i tak w ciemno szukac:diabloti:

Na organizatorów raczej nie ma co liczyć że coś przyślą:angryy:

Link to comment
Share on other sites

prosilam o adres bo do GPS-a potrebuje ale nie doprosilam sie.Natomiast na stronie wystawy jest bardo fajna mapka.Potem wejdz na jakos mape Rumuni i zobaczysz ze dojazd jest latwy (przynajmniej teoretycznie)Droga ktora wjezdzasz do Oradei jesiesz do konca (pare km) a na jej koncu skrecasz w prawo.Przejezdzasz rzeke i po prawej na 2 djae mie sie skrzyzowaniu jest to ich Centras Fortress

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...